Round 1
2 Wrz 11:00 Miedniewiczanka Miedniewice 3 : 6 Orlęta Cielądz
2 Wrz 11:00
2 Wrz 12:30 Kopernik Kiernozia 0 : 1 Unia Skierniewice
2 Wrz 12:30
7 Wrz 17:15 GKS Głuchów 5 : 2 Pogoń Godzianów
7 Wrz 17:15
21 Paź 10:00 Laktoza Łyszkowice 11 : 0 Victoria Bielawy
21 Paź 10:00
Round 2
9 Wrz 10:00 Unia Skierniewice 0 : 5 Laktoza Łyszkowice
9 Wrz 10:00
9 Wrz 11:00 GKS Głuchów 1 : 5 Kopernik Kiernozia
9 Wrz 11:00
10 Wrz 14:30 Pogoń Godzianów 6 : 3 Orlęta Cielądz
10 Wrz 14:30
10 Wrz 17:00 Victoria Bielawy 5 : 1 Miedniewiczanka Miedniewice
10 Wrz 17:00
Round 3
15 Wrz 17:30 Orlęta Cielądz 4 : 1 Victoria Bielawy Cielądz
15 Wrz 17:30 Cielądz
16 Wrz 10:00 Laktoza Łyszkowice 9 : 0 GKS Głuchów
16 Wrz 10:00
17 Wrz 10:00 Miedniewiczanka Miedniewice 2 : 5 Unia Skierniewice
17 Wrz 10:00
20 Wrz 17:30 Kopernik Kiernozia 7 : 1 Pogoń Godzianów
20 Wrz 17:30
Round 4
23 Wrz 10:00 Pogoń Godzianów 1 : 2 Victoria Bielawy
23 Wrz 10:00
23 Wrz 11:00 GKS Głuchów 5 : 4 Miedniewiczanka Miedniewice
23 Wrz 11:00
23 Wrz 12:30 Kopernik Kiernozia 1 : 8 Laktoza Łyszkowice
23 Wrz 12:30
21 Paź 12:00 Unia Skierniewice 2 : 0 Orlęta Cielądz
21 Paź 12:00
Round 5
28 Wrz 17:00 Laktoza Łyszkowice 4 : 1 Pogoń Godzianów
28 Wrz 17:00
30 Wrz 10:00 Victoria Bielawy 2 : 4 Unia Skierniewice
30 Wrz 10:00
30 Wrz 11:00 Miedniewiczanka Miedniewice 7 : 2 Kopernik Kiernozia
30 Wrz 11:00
1 Paź 15:00 Orlęta Cielądz 7 : 2 GKS Głuchów Cielądz
1 Paź 15:00 Cielądz
Round 6
7 Paź 10:00 Laktoza Łyszkowice 6 : 1 Miedniewiczanka Miedniewice
7 Paź 10:00
7 Paź 11:00 GKS Głuchów 1 : 0 Victoria Bielawy
7 Paź 11:00
7 Paź 11:00 Kopernik Kiernozia 4 : 2 Orlęta Cielądz
7 Paź 11:00
8 Paź 13:45 Pogoń Godzianów 1 : 9 Unia Skierniewice
8 Paź 13:45
Round 7
14 Paź 10:00 Orlęta Cielądz 3 : 5 Laktoza Łyszkowice Cielądz
14 Paź 10:00 Cielądz
14 Paź 10:00 Victoria Bielawy 1 : 3 Kopernik Kiernozia
14 Paź 10:00
14 Paź 10:00 Unia Skierniewice 6 : 1 GKS Głuchów
14 Paź 10:00
14 Paź 10:00 Miedniewiczanka Miedniewice 6 : 1 Pogoń Godzianów
14 Paź 10:00
Round 8
14 Kwi 16:00 Pogoń Godzianów 9 : 1 GKS Głuchów
14 Kwi 16:00
15 Kwi 13:00 Orlęta Cielądz 7 : 0 Miedniewiczanka Miedniewice Cielądz
15 Kwi 13:00 Cielądz
15 Kwi 13:00 Unia Skierniewice 7 : 0 Kopernik Kiernozia
15 Kwi 13:00
21 Kwi 13:00 Victoria Bielawy - : - Laktoza Łyszkowice
21 Kwi 13:00
Round 9
21 Kwi 10:00 Orlęta Cielądz 2 : 2 Pogoń Godzianów Cielądz
21 Kwi 10:00 Cielądz
21 Kwi 11:00 Kopernik Kiernozia 2 : 0 GKS Głuchów
21 Kwi 11:00
21 Kwi 11:00 Miedniewiczanka Miedniewice 0 : 3 Victoria Bielawy
21 Kwi 11:00
28 Kwi 13:00 Laktoza Łyszkowice - : - Unia Skierniewice
28 Kwi 13:00
Round 10
28 Kwi 12:00 Victoria Bielawy 5 : 1 Orlęta Cielądz
28 Kwi 12:00
28 Kwi 13:00 Pogoń Godzianów - : - Kopernik Kiernozia
28 Kwi 13:00
28 Kwi 15:00 Unia Skierniewice 16 : 0 Miedniewiczanka Miedniewice
28 Kwi 15:00
5 Maj 13:00 GKS Głuchów - : - Laktoza Łyszkowice
5 Maj 13:00
Round 11
2 Maj 16:00 Orlęta Cielądz 3 : 2 Unia Skierniewice Cielądz
2 Maj 16:00 Cielądz
5 Maj 10:00 Victoria Bielawy - : - Pogoń Godzianów
5 Maj 10:00
5 Maj 11:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - GKS Głuchów
5 Maj 11:00
12 Maj 13:00 Laktoza Łyszkowice - : - Kopernik Kiernozia
12 Maj 13:00
Round 12
19 Maj 13:00 GKS Głuchów - : - Orlęta Cielądz
19 Maj 13:00
19 Maj 13:00 Pogoń Godzianów - : - Laktoza Łyszkowice
19 Maj 13:00
19 Maj 13:00 Kopernik Kiernozia - : - Miedniewiczanka Miedniewice
19 Maj 13:00
19 Maj 13:00 Unia Skierniewice - : - Victoria Bielawy
19 Maj 13:00
Round 13
26 Maj 13:00 Orlęta Cielądz - : - Kopernik Kiernozia Cielądz
26 Maj 13:00 Cielądz
26 Maj 13:00 Victoria Bielawy - : - GKS Głuchów
26 Maj 13:00
26 Maj 13:00 Unia Skierniewice - : - Pogoń Godzianów
26 Maj 13:00
26 Maj 13:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Laktoza Łyszkowice
26 Maj 13:00
Round 14
2 Cze 13:00 GKS Głuchów - : - Unia Skierniewice
2 Cze 13:00
2 Cze 13:00 Pogoń Godzianów - : - Miedniewiczanka Miedniewice
2 Cze 13:00
2 Cze 13:00 Kopernik Kiernozia - : - Victoria Bielawy
2 Cze 13:00
2 Cze 13:00 Laktoza Łyszkowice - : - Orlęta Cielądz
2 Cze 13:00

Aktualna Tabela

1. Olimpia Chąśno 26 58
2. Orlęta Cielądz 26 54
3. GLKS Wołucza 26 54
4. Widok Skierniewice 26 38
5. Victoria Bielawy 26 37
6. Orzeł Nieborów 26 37
7. Jutrzenka Drzewce 26 35
8. Zryw Wygoda 26 31
9. Juvenia Wysokienice 26 30
10. Pogoń Bełchów 26 30
11. Vagat Domaniewice 26 30
12. Olympic Słupia 26 29
13. Pogoń Godzianów 26 27
14. Dar Placencja 26 22

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.