Round 1
18 Sie 16:00 Orzeł Nieborów 2 : 1 Olimpia Chąśno
18 Sie 16:00
18 Sie 16:30 Miedniewiczanka Miedniewice 4 : 3 Zryw Wygoda
18 Sie 16:30
18 Sie 17:00 Vagat Domaniewice 0 : 4 Olympic Słupia
18 Sie 17:00
18 Sie 17:00 Olimpia Jeżów 2 : 0 GLKS Wołucza
18 Sie 17:00
19 Sie 15:00 Juvenia Wysokienice 2 : 4 Victoria Bielawy
19 Sie 15:00
19 Sie 16:00 Jutrzenka Drzewce 0 : 2 Orlęta Cielądz
19 Sie 16:00
22 Sie 18:00 Widok Skierniewice 5 : 0 Pogoń Godzianów
22 Sie 18:00
25 Lis 11:00 Macovia Maków - : - Pogoń Bełchów
25 Lis 11:00
Round 2
25 Sie 16:00 Widok Skierniewice 0 : 2 Juvenia Wysokienice
25 Sie 16:00
25 Sie 17:00 Orlęta Cielądz 1 : 2 Macovia Maków Cielądz
25 Sie 17:00 Cielądz
25 Sie 17:00 GLKS Wołucza 5 : 1 Miedniewiczanka Miedniewice
25 Sie 17:00
25 Sie 17:00 Olympic Słupia 1 : 4 Orzeł Nieborów
25 Sie 17:00
25 Sie 18:00 Vagat Domaniewice 3 : 0 Victoria Bielawy
25 Sie 18:00
26 Sie 11:15 Olimpia Chąśno 1 : 3 Jutrzenka Drzewce
26 Sie 11:15
26 Sie 11:15 Pogoń Bełchów 2 : 1 Olimpia Jeżów
26 Sie 11:15
26 Sie 11:30 Pogoń Godzianów 1 : 1 Zryw Wygoda
26 Sie 11:30
Round 3
29 Sie 18:00 Jutrzenka Drzewce 2 : 1 Olympic Słupia
29 Sie 18:00
29 Sie 18:00 Juvenia Wysokienice 4 : 2 Pogoń Godzianów
29 Sie 18:00
29 Sie 18:00 Orzeł Nieborów 1 : 0 Victoria Bielawy
29 Sie 18:00
29 Sie 18:00 Vagat Domaniewice 5 : 5 Widok Skierniewice
29 Sie 18:00
29 Sie 18:00 Zryw Wygoda 2 : 1 GLKS Wołucza
29 Sie 18:00
29 Sie 18:00 Miedniewiczanka Miedniewice 3 : 5 Pogoń Bełchów
29 Sie 18:00
29 Sie 18:00 Olimpia Jeżów 1 : 2 Orlęta Cielądz
29 Sie 18:00
30 Sie 18:00 Macovia Maków 2 : 4 Olimpia Chąśno
30 Sie 18:00
Round 4
1 Wrz 15:00 Pogoń Godzianów 2 : 0 GLKS Wołucza
1 Wrz 15:00
1 Wrz 16:00 Widok Skierniewice 1 : 5 Orzeł Nieborów
1 Wrz 16:00
1 Wrz 17:00 Orlęta Cielądz 5 : 0 Miedniewiczanka Miedniewice Cielądz
1 Wrz 17:00 Cielądz
2 Wrz 11:15 Victoria Bielawy 0 : 2 Jutrzenka Drzewce
2 Wrz 11:15
2 Wrz 15:00 Juvenia Wysokienice 1 : 2 Vagat Domaniewice
2 Wrz 15:00
2 Wrz 15:30 Pogoń Bełchów 1 : 3 Zryw Wygoda
2 Wrz 15:30
2 Wrz 16:00 Olimpia Chąśno 2 : 1 Olimpia Jeżów
2 Wrz 16:00
2 Wrz 17:00 Olympic Słupia 1 : 0 Macovia Maków
2 Wrz 17:00
Round 5
8 Wrz 16:00 Orzeł Nieborów 4 : 1 Juvenia Wysokienice
8 Wrz 16:00
8 Wrz 16:00 Zryw Wygoda 5 : 0 Orlęta Cielądz
8 Wrz 16:00
8 Wrz 16:00 Olimpia Jeżów 0 : 1 Olympic Słupia
8 Wrz 16:00
8 Wrz 16:30 Miedniewiczanka Miedniewice 2 : 6 Olimpia Chąśno
8 Wrz 16:30
8 Wrz 17:00 GLKS Wołucza 1 : 1 Pogoń Bełchów
8 Wrz 17:00
9 Wrz 11:00 Macovia Maków 5 : 3 Victoria Bielawy
9 Wrz 11:00
9 Wrz 12:00 Vagat Domaniewice 2 : 1 Pogoń Godzianów
9 Wrz 12:00
9 Wrz 16:00 Jutrzenka Drzewce 7 : 0 Widok Skierniewice
9 Wrz 16:00
Round 6
15 Wrz 15:00 Pogoń Godzianów - : - Pogoń Bełchów
15 Wrz 15:00
15 Wrz 16:00 Vagat Domaniewice - : - Orzeł Nieborów
15 Wrz 16:00
15 Wrz 16:00 Widok Skierniewice - : - Macovia Maków
15 Wrz 16:00
15 Wrz 16:00 Olympic Słupia - : - Miedniewiczanka Miedniewice
15 Wrz 16:00
16 Wrz 11:15 Victoria Bielawy - : - Olimpia Jeżów
16 Wrz 11:15
16 Wrz 14:00 Olimpia Chąśno - : - Zryw Wygoda
16 Wrz 14:00
16 Wrz 15:00 Juvenia Wysokienice - : - Jutrzenka Drzewce
16 Wrz 15:00
16 Wrz 15:00 GLKS Wołucza - : - Orlęta Cielądz
16 Wrz 15:00
Round 7
23 Sie 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Vagat Domaniewice
23 Sie 00:00
23 Wrz 00:00 GLKS Wołucza - : - Olimpia Chąśno
23 Wrz 00:00
23 Wrz 00:00 Macovia Maków - : - Juvenia Wysokienice
23 Wrz 00:00
23 Wrz 00:00 Orzeł Nieborów - : - Pogoń Godzianów
23 Wrz 00:00
23 Wrz 00:00 Pogoń Bełchów - : - Orlęta Cielądz
23 Wrz 00:00
23 Wrz 00:00 Zryw Wygoda - : - Olympic Słupia
23 Wrz 00:00
23 Wrz 00:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Victoria Bielawy
23 Wrz 00:00
23 Wrz 00:00 Olimpia Jeżów - : - Widok Skierniewice
23 Wrz 00:00
Round 8
30 Wrz 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Olimpia Jeżów
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Olimpia Chąśno - : - Pogoń Bełchów
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Orzeł Nieborów - : - Jutrzenka Drzewce
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Vagat Domaniewice - : - Macovia Maków
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Widok Skierniewice - : - Miedniewiczanka Miedniewice
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Pogoń Godzianów - : - Orlęta Cielądz
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Victoria Bielawy - : - Zryw Wygoda
30 Wrz 00:00
30 Wrz 00:00 Olympic Słupia - : - GLKS Wołucza
30 Wrz 00:00
Round 9
30 Wrz 00:00 Olimpia Jeżów - : - Vagat Domaniewice
30 Wrz 00:00
7 Paź 00:00 Orlęta Cielądz - : - Olimpia Chąśno Cielądz
7 Paź 00:00 Cielądz
7 Paź 00:00 GLKS Wołucza - : - Victoria Bielawy
7 Paź 00:00
7 Paź 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Pogoń Godzianów
7 Paź 00:00
7 Paź 00:00 Macovia Maków - : - Orzeł Nieborów
7 Paź 00:00
7 Paź 00:00 Pogoń Bełchów - : - Olympic Słupia
7 Paź 00:00
7 Paź 00:00 Zryw Wygoda - : - Widok Skierniewice
7 Paź 00:00
7 Paź 00:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Juvenia Wysokienice
7 Paź 00:00
Round 10
14 Paź 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Macovia Maków
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Zryw Wygoda
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Orzeł Nieborów - : - Olimpia Jeżów
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Vagat Domaniewice - : - Miedniewiczanka Miedniewice
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Widok Skierniewice - : - GLKS Wołucza
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Pogoń Godzianów - : - Olimpia Chąśno
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Victoria Bielawy - : - Pogoń Bełchów
14 Paź 00:00
14 Paź 00:00 Olympic Słupia - : - Orlęta Cielądz
14 Paź 00:00
Round 11
21 Paź 00:00 Orlęta Cielądz - : - Victoria Bielawy Cielądz
21 Paź 00:00 Cielądz
21 Paź 00:00 Macovia Maków - : - Pogoń Godzianów
21 Paź 00:00
21 Paź 00:00 Olimpia Chąśno - : - Olympic Słupia
21 Paź 00:00
21 Paź 00:00 Pogoń Bełchów - : - Widok Skierniewice
21 Paź 00:00
21 Paź 00:00 Zryw Wygoda - : - Vagat Domaniewice
21 Paź 00:00
21 Paź 00:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Orzeł Nieborów
21 Paź 00:00
21 Paź 00:00 Olimpia Jeżów - : - Jutrzenka Drzewce
21 Paź 00:00
21 Paź 00:00 GLKS Wołucza - : - Juvenia Wysokienice
21 Paź 00:00
Round 12
28 Paź 00:00 Widok Skierniewice - : - Orlęta Cielądz
28 Paź 00:00
28 Paź 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Miedniewiczanka Miedniewice
28 Paź 00:00
28 Paź 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Pogoń Bełchów
28 Paź 00:00
28 Paź 00:00 Macovia Maków - : - Olimpia Jeżów
28 Paź 00:00
28 Paź 00:00 Orzeł Nieborów - : - Zryw Wygoda
28 Paź 00:00
28 Paź 00:00 Vagat Domaniewice - : - GLKS Wołucza
28 Paź 00:00
28 Paź 00:00 Pogoń Godzianów - : - Olympic Słupia
28 Paź 00:00
28 Gru 00:00 Victoria Bielawy - : - Olimpia Chąśno
28 Gru 00:00
Round 13
4 Lis 00:00 Orlęta Cielądz - : - Juvenia Wysokienice Cielądz
4 Lis 00:00 Cielądz
4 Lis 00:00 GLKS Wołucza - : - Orzeł Nieborów
4 Lis 00:00
4 Lis 00:00 Olimpia Chąśno - : - Widok Skierniewice
4 Lis 00:00
4 Lis 00:00 Pogoń Bełchów - : - Vagat Domaniewice
4 Lis 00:00
4 Lis 00:00 Zryw Wygoda - : - Jutrzenka Drzewce
4 Lis 00:00
4 Lis 00:00 Olympic Słupia - : - Victoria Bielawy
4 Lis 00:00
4 Lis 00:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Macovia Maków
4 Lis 00:00
4 Lis 00:00 Olimpia Jeżów - : - Pogoń Godzianów
4 Lis 00:00
Round 14
11 Lis 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - GLKS Wołucza
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Olimpia Chąśno
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Macovia Maków - : - Zryw Wygoda
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Orzeł Nieborów - : - Pogoń Bełchów
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Vagat Domaniewice - : - Orlęta Cielądz
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Widok Skierniewice - : - Olympic Słupia
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Pogoń Godzianów - : - Victoria Bielawy
11 Lis 00:00
11 Lis 00:00 Olimpia Jeżów - : - Miedniewiczanka Miedniewice
11 Lis 00:00
Round 15
18 Lis 00:00 Orlęta Cielądz - : - Orzeł Nieborów Cielądz
18 Lis 00:00 Cielądz
18 Lis 00:00 GLKS Wołucza - : - Macovia Maków
18 Lis 00:00
18 Lis 00:00 Olimpia Chąśno - : - Vagat Domaniewice
18 Lis 00:00
18 Lis 00:00 Pogoń Bełchów - : - Jutrzenka Drzewce
18 Lis 00:00
18 Lis 00:00 Zryw Wygoda - : - Olimpia Jeżów
18 Lis 00:00
18 Lis 00:00 Victoria Bielawy - : - Widok Skierniewice
18 Lis 00:00
18 Lis 00:00 Olympic Słupia - : - Juvenia Wysokienice
18 Lis 00:00
18 Lis 00:00 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Pogoń Godzianów
18 Lis 00:00
Round 16
17 Mar 00:00 Olympic Słupia - : - Vagat Domaniewice
17 Mar 00:00
9 Wrz 11:03 Zryw Wygoda - : - Miedniewiczanka Miedniewice
9 Wrz 11:03
9 Wrz 11:09 Pogoń Godzianów - : - Widok Skierniewice
9 Wrz 11:09
9 Wrz 12:23 Victoria Bielawy - : - Juvenia Wysokienice
9 Wrz 12:23
17 Mar 00:00 Orlęta Cielądz - : - Jutrzenka Drzewce Cielądz
17 Mar 00:00 Cielądz
17 Mar 00:00 GLKS Wołucza - : - Olimpia Jeżów
17 Mar 00:00
17 Mar 00:00 Olimpia Chąśno - : - Orzeł Nieborów
17 Mar 00:00
17 Mar 00:00 Pogoń Bełchów - : - Macovia Maków
17 Mar 00:00
Round 17
9 Wrz 10:39 Victoria Bielawy - : - Vagat Domaniewice
9 Wrz 10:39
9 Wrz 11:03 Zryw Wygoda - : - Pogoń Godzianów
9 Wrz 11:03
9 Wrz 12:20 Miedniewiczanka Miedniewice - : - GLKS Wołucza
9 Wrz 12:20
24 Mar 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Olimpia Chąśno
24 Mar 00:00
24 Mar 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Widok Skierniewice
24 Mar 00:00
24 Mar 00:00 Macovia Maków - : - Orlęta Cielądz
24 Mar 00:00
24 Mar 00:00 Orzeł Nieborów - : - Olympic Słupia
24 Mar 00:00
24 Mar 00:00 Olimpia Jeżów - : - Pogoń Bełchów
24 Mar 00:00
Round 18
9 Wrz 10:39 Widok Skierniewice - : - Vagat Domaniewice
9 Wrz 10:39
9 Wrz 10:55 Olympic Słupia - : - Jutrzenka Drzewce
9 Wrz 10:55
9 Wrz 12:17 Pogoń Godzianów - : - Juvenia Wysokienice
9 Wrz 12:17
31 Mar 00:00 Orlęta Cielądz - : - Olimpia Jeżów Cielądz
31 Mar 00:00 Cielądz
31 Mar 00:00 GLKS Wołucza - : - Zryw Wygoda
31 Mar 00:00
31 Mar 00:00 Olimpia Chąśno - : - Macovia Maków
31 Mar 00:00
31 Mar 00:00 Pogoń Bełchów - : - Miedniewiczanka Miedniewice
31 Mar 00:00
31 Mar 00:00 Victoria Bielawy - : - Orzeł Nieborów
31 Mar 00:00
Round 19
9 Wrz 10:40 Vagat Domaniewice - : - Juvenia Wysokienice
9 Wrz 10:40
9 Wrz 12:20 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Orlęta Cielądz
9 Wrz 12:20
7 Kwi 00:00 GLKS Wołucza - : - Pogoń Godzianów
7 Kwi 00:00
7 Kwi 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Victoria Bielawy
7 Kwi 00:00
7 Kwi 00:00 Macovia Maków - : - Olympic Słupia
7 Kwi 00:00
7 Kwi 00:00 Orzeł Nieborów - : - Widok Skierniewice
7 Kwi 00:00
7 Kwi 00:00 Zryw Wygoda - : - Pogoń Bełchów
7 Kwi 00:00
7 Kwi 00:00 Olimpia Jeżów - : - Olimpia Chąśno
7 Kwi 00:00
Round 20
9 Wrz 10:40 Pogoń Godzianów - : - Vagat Domaniewice
9 Wrz 10:40
9 Wrz 10:55 Olympic Słupia - : - Olimpia Jeżów
9 Wrz 10:55
9 Wrz 11:09 Widok Skierniewice - : - Jutrzenka Drzewce
9 Wrz 11:09
14 Kwi 00:00 Orlęta Cielądz - : - Zryw Wygoda Cielądz
14 Kwi 00:00 Cielądz
14 Kwi 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Orzeł Nieborów
14 Kwi 00:00
14 Kwi 00:00 Olimpia Chąśno - : - Miedniewiczanka Miedniewice
14 Kwi 00:00
14 Kwi 00:00 Pogoń Bełchów - : - GLKS Wołucza
14 Kwi 00:00
14 Kwi 00:00 Victoria Bielawy - : - Macovia Maków
14 Kwi 00:00
Round 21
9 Wrz 10:55 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Olympic Słupia
9 Wrz 10:55
9 Wrz 11:15 Olimpia Jeżów - : - Victoria Bielawy
9 Wrz 11:15
9 Wrz 12:58 Orlęta Cielądz - : - GLKS Wołucza Cielądz
9 Wrz 12:58 Cielądz
21 Kwi 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Juvenia Wysokienice
21 Kwi 00:00
21 Kwi 00:00 Macovia Maków - : - Widok Skierniewice
21 Kwi 00:00
21 Kwi 00:00 Orzeł Nieborów - : - Vagat Domaniewice
21 Kwi 00:00
21 Kwi 00:00 Pogoń Bełchów - : - Pogoń Godzianów
21 Kwi 00:00
21 Kwi 00:00 Zryw Wygoda - : - Olimpia Chąśno
21 Kwi 00:00
Round 22
28 Kwi 00:00 Olimpia Chąśno - : - GLKS Wołucza
28 Kwi 00:00
9 Wrz 10:40 Vagat Domaniewice - : - Jutrzenka Drzewce
9 Wrz 10:40
9 Wrz 10:55 Olympic Słupia - : - Zryw Wygoda
9 Wrz 10:55
9 Wrz 11:09 Widok Skierniewice - : - Olimpia Jeżów
9 Wrz 11:09
9 Wrz 12:21 Victoria Bielawy - : - Miedniewiczanka Miedniewice
9 Wrz 12:21
28 Kwi 00:00 Orlęta Cielądz - : - Pogoń Bełchów Cielądz
28 Kwi 00:00 Cielądz
28 Kwi 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Macovia Maków
28 Kwi 00:00
28 Kwi 00:00 Pogoń Godzianów - : - Orzeł Nieborów
28 Kwi 00:00
Round 23
9 Wrz 11:04 Zryw Wygoda - : - Victoria Bielawy
9 Wrz 11:04
9 Wrz 11:10 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Widok Skierniewice
9 Wrz 11:10
9 Wrz 11:15 Olimpia Jeżów - : - Juvenia Wysokienice
9 Wrz 11:15
5 Maj 00:00 Orlęta Cielądz - : - Pogoń Godzianów Cielądz
5 Maj 00:00 Cielądz
5 Maj 00:00 GLKS Wołucza - : - Olympic Słupia
5 Maj 00:00
5 Maj 00:00 Jutrzenka Drzewce - : - Orzeł Nieborów
5 Maj 00:00
5 Maj 00:00 Macovia Maków - : - Vagat Domaniewice
5 Maj 00:00
5 Maj 00:00 Pogoń Bełchów - : - Olimpia Chąśno
5 Maj 00:00
Round 24
9 Wrz 10:41 Vagat Domaniewice - : - Olimpia Jeżów
9 Wrz 10:41
9 Wrz 11:04 Widok Skierniewice - : - Zryw Wygoda
9 Wrz 11:04
9 Wrz 12:17 Pogoń Godzianów - : - Jutrzenka Drzewce
9 Wrz 12:17
9 Wrz 12:26 Victoria Bielawy - : - GLKS Wołucza
9 Wrz 12:26
12 Maj 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Miedniewiczanka Miedniewice
12 Maj 00:00
12 Maj 00:00 Olimpia Chąśno - : - Orlęta Cielądz
12 Maj 00:00
12 Maj 00:00 Orzeł Nieborów - : - Macovia Maków
12 Maj 00:00
12 Maj 00:00 Olympic Słupia - : - Pogoń Bełchów
12 Maj 00:00
Round 25
9 Wrz 10:41 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Vagat Domaniewice
9 Wrz 10:41
9 Wrz 11:04 Zryw Wygoda - : - Juvenia Wysokienice
9 Wrz 11:04
19 Maj 00:00 Orlęta Cielądz - : - Olympic Słupia Cielądz
19 Maj 00:00 Cielądz
19 Maj 00:00 GLKS Wołucza - : - Widok Skierniewice
19 Maj 00:00
19 Maj 00:00 Macovia Maków - : - Jutrzenka Drzewce
19 Maj 00:00
19 Maj 00:00 Olimpia Chąśno - : - Pogoń Godzianów
19 Maj 00:00
19 Maj 00:00 Pogoń Bełchów - : - Victoria Bielawy
19 Maj 00:00
19 Maj 00:00 Olimpia Jeżów - : - Orzeł Nieborów
19 Maj 00:00

Aktualna Tabela

1. Olimpia Chąśno 26 58
2. Orlęta Cielądz 26 54
3. GLKS Wołucza 26 54
4. Widok Skierniewice 26 38
5. Victoria Bielawy 26 37
6. Orzeł Nieborów 26 37
7. Jutrzenka Drzewce 26 35
8. Zryw Wygoda 26 31
9. Juvenia Wysokienice 26 30
10. Pogoń Bełchów 26 30
11. Vagat Domaniewice 26 30
12. Olympic Słupia 26 29
13. Pogoń Godzianów 26 27
14. Dar Placencja 26 22

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.