Round 1
20 Sie 11:00 Victoria Bielawy 4 : 0 Orzeł Nieborów
20 Sie 11:00
20 Sie 11:00 Olympic Słupia 0 : 1 GLKS Wołucza
20 Sie 11:00
20 Sie 11:15 Dar Placencja 0 : 3 Zryw Wygoda
20 Sie 11:15
20 Sie 11:30 Pogoń Godzianów 3 : 1 Pogoń Bełchów
20 Sie 11:30
20 Sie 15:00 Juvenia Wysokienice 1 : 5 Orlęta Cielądz
20 Sie 15:00
20 Sie 17:00 Olimpia Chąśno 1 : 1 Jutrzenka Drzewce
20 Sie 17:00
20 Sie 17:00 Vagat Domaniewice 2 : 2 Widok Skierniewice
20 Sie 17:00
Round 2
26 Sie 15:00 Widok Skierniewice 2 : 0 Juvenia Wysokienice
26 Sie 15:00
26 Sie 16:00 Zryw Wygoda 0 : 1 Jutrzenka Drzewce
26 Sie 16:00
26 Sie 17:00 Orzeł Nieborów 2 : 0 Vagat Domaniewice
26 Sie 17:00
27 Sie 11:15 Pogoń Bełchów 1 : 5 Olympic Słupia
27 Sie 11:15
27 Sie 11:15 Dar Placencja 2 : 2 Pogoń Godzianów
27 Sie 11:15
27 Sie 15:00 GLKS Wołucza 1 : 1 Victoria Bielawy
27 Sie 15:00
27 Sie 16:00 Orlęta Cielądz 2 : 2 Olimpia Chąśno Cielądz
27 Sie 16:00 Cielądz
Round 3
2 Wrz 17:00 Jutrzenka Drzewce 1 : 2 Orlęta Cielądz
2 Wrz 17:00
2 Wrz 17:00 Vagat Domaniewice 2 : 1 GLKS Wołucza
2 Wrz 17:00
2 Wrz 17:00 Olympic Słupia 6 : 2 Dar Placencja
2 Wrz 17:00
3 Wrz 11:00 Victoria Bielawy 2 : 2 Pogoń Bełchów
3 Wrz 11:00
3 Wrz 15:00 Juvenia Wysokienice 1 : 3 Orzeł Nieborów
3 Wrz 15:00
3 Wrz 16:00 Olimpia Chąśno 4 : 1 Widok Skierniewice
3 Wrz 16:00
19 Lis 11:30 Pogoń Godzianów 1 : 2 Zryw Wygoda
19 Lis 11:30
Round 4
9 Wrz 16:00 Widok Skierniewice 1 : 4 Jutrzenka Drzewce
9 Wrz 16:00
9 Wrz 16:00 Zryw Wygoda 1 : 1 Orlęta Cielądz
9 Wrz 16:00
10 Wrz 11:00 Pogoń Bełchów 2 : 2 Vagat Domaniewice
10 Wrz 11:00
10 Wrz 11:15 Dar Placencja 1 : 1 Victoria Bielawy
10 Wrz 11:15
10 Wrz 11:30 Pogoń Godzianów 3 : 1 Olympic Słupia
10 Wrz 11:30
10 Wrz 15:00 GLKS Wołucza 4 : 2 Juvenia Wysokienice
10 Wrz 15:00
10 Wrz 18:00 Orzeł Nieborów 1 : 3 Olimpia Chąśno
10 Wrz 18:00
Round 5
17 Wrz 11:00 Vagat Domaniewice 1 : 5 Dar Placencja
17 Wrz 11:00
17 Wrz 11:00 Victoria Bielawy 3 : 1 Pogoń Godzianów
17 Wrz 11:00
17 Wrz 11:00 Olympic Słupia 5 : 3 Zryw Wygoda
17 Wrz 11:00
17 Wrz 13:30 Olimpia Chąśno 0 : 0 GLKS Wołucza
17 Wrz 13:30
17 Wrz 14:00 Orlęta Cielądz 1 : 2 Widok Skierniewice Cielądz
17 Wrz 14:00 Cielądz
17 Wrz 15:00 Juvenia Wysokienice 2 : 2 Pogoń Bełchów
17 Wrz 15:00
17 Wrz 16:00 Jutrzenka Drzewce 2 : 1 Orzeł Nieborów
17 Wrz 16:00
Round 6
23 Wrz 16:00 Zryw Wygoda 1 : 0 Widok Skierniewice
23 Wrz 16:00
23 Wrz 16:00 Olympic Słupia 2 : 6 Victoria Bielawy
23 Wrz 16:00
24 Wrz 11:00 Pogoń Bełchów 1 : 8 Olimpia Chąśno
24 Wrz 11:00
24 Wrz 11:15 Dar Placencja 1 : 0 Juvenia Wysokienice
24 Wrz 11:15
24 Wrz 11:30 Pogoń Godzianów 3 : 1 Vagat Domaniewice
24 Wrz 11:30
24 Wrz 15:00 GLKS Wołucza 4 : 3 Jutrzenka Drzewce
24 Wrz 15:00
24 Wrz 17:00 Orzeł Nieborów 1 : 1 Orlęta Cielądz
24 Wrz 17:00
Round 7
30 Wrz 16:00 Widok Skierniewice 2 : 3 Orzeł Nieborów
30 Wrz 16:00
1 Paź 11:00 Vagat Domaniewice 3 : 3 Olympic Słupia
1 Paź 11:00
1 Paź 11:00 Victoria Bielawy 2 : 3 Zryw Wygoda
1 Paź 11:00
1 Paź 13:30 Olimpia Chąśno 5 : 2 Dar Placencja
1 Paź 13:30
1 Paź 15:00 Juvenia Wysokienice 0 : 2 Pogoń Godzianów
1 Paź 15:00
1 Paź 16:00 Jutrzenka Drzewce 6 : 2 Pogoń Bełchów
1 Paź 16:00
19 Lis 14:00 Orlęta Cielądz 2 : 1 GLKS Wołucza Cielądz
19 Lis 14:00 Cielądz
Round 8
7 Paź 16:00 GLKS Wołucza 3 : 0 walkower Widok Skierniewice
7 Paź 16:00
7 Paź 16:00 Zryw Wygoda 1 : 1 Orzeł Nieborów
7 Paź 16:00
7 Paź 17:00 Olympic Słupia 1 : 2 Juvenia Wysokienice
7 Paź 17:00
8 Paź 11:00 Pogoń Bełchów 1 : 5 Orlęta Cielądz
8 Paź 11:00
8 Paź 11:00 Pogoń Godzianów 3 : 6 Olimpia Chąśno
8 Paź 11:00
8 Paź 11:00 Victoria Bielawy 4 : 3 Vagat Domaniewice
8 Paź 11:00
8 Paź 11:15 Dar Placencja 2 : 5 Jutrzenka Drzewce
8 Paź 11:15
Round 9
14 Paź 15:00 Orzeł Nieborów 0 : 3 GLKS Wołucza
14 Paź 15:00
14 Paź 15:00 Widok Skierniewice 4 : 0 Pogoń Bełchów
14 Paź 15:00
15 Paź 10:30 Vagat Domaniewice 4 : 1 Zryw Wygoda
15 Paź 10:30
15 Paź 13:00 Orlęta Cielądz 14 : 2 Dar Placencja Cielądz
15 Paź 13:00 Cielądz
15 Paź 13:30 Olimpia Chąśno 1 : 0 Olympic Słupia
15 Paź 13:30
15 Paź 15:00 Juvenia Wysokienice 5 : 2 Victoria Bielawy
15 Paź 15:00
15 Paź 15:30 Jutrzenka Drzewce 4 : 0 Pogoń Godzianów
15 Paź 15:30
Round 10
21 Paź 15:00 Zryw Wygoda 1 : 1 GLKS Wołucza
21 Paź 15:00
21 Paź 15:30 Olympic Słupia 0 : 0 Jutrzenka Drzewce
21 Paź 15:30
22 Paź 11:00 Pogoń Bełchów 2 : 3 Orzeł Nieborów
22 Paź 11:00
22 Paź 11:00 Vagat Domaniewice 3 : 2 Juvenia Wysokienice
22 Paź 11:00
22 Paź 11:00 Victoria Bielawy 2 : 2 Olimpia Chąśno
22 Paź 11:00
22 Paź 11:15 Dar Placencja 0 : 2 Widok Skierniewice
22 Paź 11:15
22 Paź 11:30 Pogoń Godzianów 3 : 1 Orlęta Cielądz
22 Paź 11:30
Round 11
18 Mar 11:00 Widok Skierniewice 2 : 7 Pogoń Godzianów
18 Mar 11:00
28 Paź 15:00 Olimpia Chąśno 3 : 0 Vagat Domaniewice
28 Paź 15:00
29 Paź 11:00 Orlęta Cielądz 5 : 0 Olympic Słupia Cielądz
29 Paź 11:00 Cielądz
29 Paź 14:00 Orzeł Nieborów 2 : 2 Dar Placencja
29 Paź 14:00
29 Paź 14:30 Juvenia Wysokienice 2 : 1 Zryw Wygoda
29 Paź 14:30
29 Paź 14:30 GLKS Wołucza 8 : 3 Pogoń Bełchów
29 Paź 14:30
19 Lis 11:00 Jutrzenka Drzewce 2 : 3 Victoria Bielawy
19 Lis 11:00
Round 12
4 Lis 15:00 Zryw Wygoda 4 : 2 Pogoń Bełchów
4 Lis 15:00
4 Lis 16:00 Juvenia Wysokienice 2 : 5 Olimpia Chąśno
4 Lis 16:00
4 Lis 16:00 Olympic Słupia 0 : 2 Widok Skierniewice
4 Lis 16:00
5 Lis 11:00 Vagat Domaniewice 1 : 1 Jutrzenka Drzewce
5 Lis 11:00
5 Lis 11:00 Victoria Bielawy 0 : 3 Orlęta Cielądz
5 Lis 11:00
5 Lis 11:15 Dar Placencja 0 : 6 GLKS Wołucza
5 Lis 11:15
5 Lis 11:30 Pogoń Godzianów 3 : 3 Orzeł Nieborów
5 Lis 11:30
Round 13
11 Lis 13:00 Widok Skierniewice 1 : 1 Victoria Bielawy
11 Lis 13:00
11 Lis 14:00 Olimpia Chąśno 2 : 2 Zryw Wygoda
11 Lis 14:00
11 Lis 14:00 Jutrzenka Drzewce 2 : 3 Juvenia Wysokienice
11 Lis 14:00
11 Lis 14:00 GLKS Wołucza 2 : 0 Pogoń Godzianów
11 Lis 14:00
12 Lis 11:00 Pogoń Bełchów 1 : 4 Dar Placencja
12 Lis 11:00
12 Lis 14:00 Orzeł Nieborów 1 : 3 Olympic Słupia
12 Lis 14:00
12 Lis 14:00 Orlęta Cielądz 2 : 1 Vagat Domaniewice Cielądz
12 Lis 14:00 Cielądz
Round 14
24 Mar 15:00 Orlęta Cielądz 3 : 2 Juvenia Wysokienice Cielądz
24 Mar 15:00 Cielądz
24 Mar 16:00 Widok Skierniewice 2 : 2 Vagat Domaniewice
24 Mar 16:00
25 Mar 11:00 Pogoń Bełchów 2 : 3 Pogoń Godzianów
25 Mar 11:00
25 Mar 16:00 Orzeł Nieborów 2 : 0 Victoria Bielawy
25 Mar 16:00
25 Mar 16:00 Jutrzenka Drzewce 1 : 1 Olimpia Chąśno
25 Mar 16:00
1 Maj 17:00 GLKS Wołucza 3 : 0 walkower Olympic Słupia
1 Maj 17:00
30 Maj 18:00 Zryw Wygoda 2 : 3 Dar Placencja
30 Maj 18:00
Round 15
31 Mar 12:00 Victoria Bielawy 0 : 2 GLKS Wołucza
31 Mar 12:00
31 Mar 14:00 Olimpia Chąśno 1 : 1 Orlęta Cielądz
31 Mar 14:00
31 Mar 14:00 Juvenia Wysokienice 1 : 3 Widok Skierniewice
31 Mar 14:00
31 Mar 15:00 Vagat Domaniewice 5 : 2 Orzeł Nieborów
31 Mar 15:00
31 Mar 15:00 Pogoń Godzianów 2 : 0 Dar Placencja
31 Mar 15:00
31 Mar 16:00 Olympic Słupia 5 : 3 Pogoń Bełchów
31 Mar 16:00
1 Maj 17:00 Jutrzenka Drzewce 1 : 2 Zryw Wygoda
1 Maj 17:00
Round 16
7 Kwi 16:00 GLKS Wołucza 5 : 0 Vagat Domaniewice
7 Kwi 16:00
7 Kwi 16:00 Orlęta Cielądz 2 : 2 Jutrzenka Drzewce Cielądz
7 Kwi 16:00 Cielądz
7 Kwi 17:00 Widok Skierniewice 0 : 5 Olimpia Chąśno
7 Kwi 17:00
8 Kwi 11:00 Pogoń Bełchów 3 : 0 walkower Victoria Bielawy
8 Kwi 11:00
8 Kwi 11:15 Dar Placencja 0 : 2 Olympic Słupia
8 Kwi 11:15
8 Kwi 15:00 Zryw Wygoda 3 : 1 Pogoń Godzianów
8 Kwi 15:00
8 Kwi 16:00 Orzeł Nieborów 1 : 4 Juvenia Wysokienice
8 Kwi 16:00
Round 17
14 Kwi 16:00 Juvenia Wysokienice 1 : 0 GLKS Wołucza
14 Kwi 16:00
14 Kwi 16:00 Orlęta Cielądz 2 : 0 Zryw Wygoda Cielądz
14 Kwi 16:00 Cielądz
14 Kwi 16:00 Olympic Słupia 3 : 0 Pogoń Godzianów
14 Kwi 16:00
15 Kwi 11:15 Victoria Bielawy 2 : 0 Dar Placencja
15 Kwi 11:15
15 Kwi 13:00 Vagat Domaniewice 1 : 5 Pogoń Bełchów
15 Kwi 13:00
15 Kwi 15:00 Jutrzenka Drzewce 2 : 1 Widok Skierniewice
15 Kwi 15:00
15 Kwi 16:00 Olimpia Chąśno 2 : 1 Orzeł Nieborów
15 Kwi 16:00
Round 18
21 Kwi 16:00 Zryw Wygoda 0 : 0 Olympic Słupia
21 Kwi 16:00
21 Kwi 16:30 Widok Skierniewice 0 : 2 Orlęta Cielądz
21 Kwi 16:30
22 Kwi 11:00 Pogoń Bełchów 4 : 2 Juvenia Wysokienice
22 Kwi 11:00
22 Kwi 11:15 Dar Placencja 4 : 3 Vagat Domaniewice
22 Kwi 11:15
22 Kwi 11:30 Pogoń Godzianów 0 : 6 Victoria Bielawy
22 Kwi 11:30
22 Kwi 16:00 Orzeł Nieborów 2 : 1 Jutrzenka Drzewce
22 Kwi 16:00
22 Kwi 16:00 GLKS Wołucza 2 : 0 Olimpia Chąśno
22 Kwi 16:00
Round 19
28 Kwi 15:30 Orlęta Cielądz 3 : 4 Orzeł Nieborów Cielądz
28 Kwi 15:30 Cielądz
28 Kwi 16:30 Widok Skierniewice 3 : 1 Zryw Wygoda
28 Kwi 16:30
28 Kwi 17:00 Olimpia Chąśno 2 : 0 Pogoń Bełchów
28 Kwi 17:00
28 Kwi 17:00 Jutrzenka Drzewce 1 : 3 GLKS Wołucza
28 Kwi 17:00
29 Kwi 11:00 Vagat Domaniewice 4 : 3 Pogoń Godzianów
29 Kwi 11:00
29 Kwi 11:15 Victoria Bielawy 3 : 0 walkower Olympic Słupia
29 Kwi 11:15
29 Kwi 15:00 Juvenia Wysokienice 0 : 1 Dar Placencja
29 Kwi 15:00
Round 20
5 Maj 16:00 Olympic Słupia 0 : 0 Vagat Domaniewice
5 Maj 16:00
5 Maj 17:00 Orzeł Nieborów 1 : 3 Widok Skierniewice
5 Maj 17:00
6 Maj 11:00 Pogoń Bełchów 4 : 3 Jutrzenka Drzewce
6 Maj 11:00
6 Maj 11:15 Dar Placencja 1 : 6 Olimpia Chąśno
6 Maj 11:15
6 Maj 11:30 Pogoń Godzianów 2 : 2 Juvenia Wysokienice
6 Maj 11:30
6 Maj 15:00 Zryw Wygoda 1 : 1 Victoria Bielawy
6 Maj 15:00
6 Maj 17:00 GLKS Wołucza 1 : 3 Orlęta Cielądz
6 Maj 17:00
Round 21
12 Maj 16:00 Juvenia Wysokienice 3 : 1 Olympic Słupia
12 Maj 16:00
12 Maj 16:00 Orlęta Cielądz 8 : 0 Pogoń Bełchów Cielądz
12 Maj 16:00 Cielądz
12 Maj 16:30 Widok Skierniewice 2 : 1 GLKS Wołucza
12 Maj 16:30
12 Maj 17:00 Vagat Domaniewice 5 : 4 Victoria Bielawy
12 Maj 17:00
13 Maj 16:00 Olimpia Chąśno 7 : 2 Pogoń Godzianów
13 Maj 16:00
13 Maj 16:00 Jutrzenka Drzewce 5 : 1 Dar Placencja
13 Maj 16:00
13 Maj 17:00 Orzeł Nieborów 2 : 0 Zryw Wygoda
13 Maj 17:00
Round 22
19 Maj 17:00 GLKS Wołucza 3 : 0 Orzeł Nieborów
19 Maj 17:00
19 Maj 17:00 Olympic Słupia 1 : 2 Olimpia Chąśno
19 Maj 17:00
20 Maj 11:15 Dar Placencja 2 : 2 Orlęta Cielądz
20 Maj 11:15
20 Maj 11:15 Victoria Bielawy 4 : 3 Juvenia Wysokienice
20 Maj 11:15
20 Maj 11:30 Pogoń Godzianów 0 : 6 Jutrzenka Drzewce
20 Maj 11:30
20 Maj 15:00 Pogoń Bełchów 3 : 2 Widok Skierniewice
20 Maj 15:00
20 Maj 17:30 Zryw Wygoda 2 : 4 Vagat Domaniewice
20 Maj 17:30
Round 23
26 Maj 15:00 Orlęta Cielądz 11 : 1 Pogoń Godzianów Cielądz
26 Maj 15:00 Cielądz
26 Maj 16:00 Orzeł Nieborów 0 : 4 Pogoń Bełchów
26 Maj 16:00
26 Maj 17:00 Olimpia Chąśno 3 : 0 Victoria Bielawy
26 Maj 17:00
26 Maj 17:00 Juvenia Wysokienice 8 : 1 Vagat Domaniewice
26 Maj 17:00
26 Maj 17:00 GLKS Wołucza 4 : 0 Zryw Wygoda
26 Maj 17:00
27 Maj 11:00 Widok Skierniewice 3 : 2 Dar Placencja
27 Maj 11:00
27 Maj 17:00 Jutrzenka Drzewce 1 : 0 Olympic Słupia
27 Maj 17:00
Round 24
2 Cze 16:00 Zryw Wygoda 3 : 3 Juvenia Wysokienice
2 Cze 16:00
2 Cze 17:00 Vagat Domaniewice 0 : 8 Olimpia Chąśno
2 Cze 17:00
2 Cze 17:00 Olympic Słupia 3 : 2 Orlęta Cielądz
2 Cze 17:00
3 Cze 11:00 Pogoń Bełchów 2 : 1 GLKS Wołucza
3 Cze 11:00
3 Cze 11:15 Dar Placencja 1 : 2 Orzeł Nieborów
3 Cze 11:15
3 Cze 11:15 Victoria Bielawy 2 : 1 Jutrzenka Drzewce
3 Cze 11:15
3 Cze 12:30 Pogoń Godzianów 2 : 6 6 Widok Skierniewice
3 Cze 12:30
Round 25
9 Cze 16:30 Orzeł Nieborów 8 : 3 Pogoń Godzianów
9 Cze 16:30
9 Cze 16:30 Olimpia Chąśno 4 : 1 Juvenia Wysokienice
9 Cze 16:30
9 Cze 16:30 Jutrzenka Drzewce 0 : 1 Vagat Domaniewice
9 Cze 16:30
9 Cze 16:30 GLKS Wołucza 6 : 4 Dar Placencja
9 Cze 16:30
9 Cze 16:30 Orlęta Cielądz 2 : 1 Victoria Bielawy Cielądz
9 Cze 16:30 Cielądz
9 Cze 16:30 Pogoń Bełchów 3 : 2 Zryw Wygoda
9 Cze 16:30
9 Cze 16:30 Widok Skierniewice 1 : 1 Olympic Słupia
9 Cze 16:30
Round 26
1 Maj 11:00 Vagat Domaniewice 3 : 5 Orlęta Cielądz
1 Maj 11:00
17 Cze 15:00 Juvenia Wysokienice 3 : 0 Jutrzenka Drzewce
17 Cze 15:00
17 Cze 15:00 Zryw Wygoda 3 : 2 Olimpia Chąśno
17 Cze 15:00
17 Cze 15:00 Dar Placencja 1 : 6 Pogoń Bełchów
17 Cze 15:00
17 Cze 15:00 Pogoń Godzianów 0 : 4 GLKS Wołucza
17 Cze 15:00
17 Cze 15:00 Victoria Bielawy 4 : 4 Widok Skierniewice
17 Cze 15:00
17 Cze 15:00 Olympic Słupia 1 : 2 Orzeł Nieborów
17 Cze 15:00

Aktualna Tabela

1. Olimpia Chąśno 26 58
2. Orlęta Cielądz 26 54
3. GLKS Wołucza 26 54
4. Widok Skierniewice 26 38
5. Victoria Bielawy 26 37
6. Orzeł Nieborów 26 37
7. Jutrzenka Drzewce 26 35
8. Zryw Wygoda 26 31
9. Juvenia Wysokienice 26 30
10. Pogoń Bełchów 26 30
11. Vagat Domaniewice 26 30
12. Olympic Słupia 26 29
13. Pogoń Godzianów 26 27
14. Dar Placencja 26 22

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.