Round 1
19 Sie 16:00 Jutrzenka Drzewce 0 : 2 Orlęta Cielądz
19 Sie 16:00
Round 2
25 Sie 17:00 Orlęta Cielądz 1 : 2 Macovia Maków Cielądz
25 Sie 17:00 Cielądz
Round 3
29 Sie 18:00 Olimpia Jeżów 1 : 2 Orlęta Cielądz
29 Sie 18:00
Round 4
1 Wrz 17:00 Orlęta Cielądz 5 : 0 Miedniewiczanka Miedniewice Cielądz
1 Wrz 17:00 Cielądz
Round 5
8 Wrz 16:00 Zryw Wygoda 5 : 0 Orlęta Cielądz
8 Wrz 16:00
Round 6
16 Wrz 15:00 GLKS Wołucza - : - Orlęta Cielądz
16 Wrz 15:00
Round 7
23 Wrz 00:00 Pogoń Bełchów - : - Orlęta Cielądz
23 Wrz 00:00
Round 8
30 Wrz 00:00 Pogoń Godzianów - : - Orlęta Cielądz
30 Wrz 00:00
Round 9
7 Paź 00:00 Orlęta Cielądz - : - Olimpia Chąśno Cielądz
7 Paź 00:00 Cielądz
Round 10
14 Paź 00:00 Olympic Słupia - : - Orlęta Cielądz
14 Paź 00:00
Round 11
21 Paź 00:00 Orlęta Cielądz - : - Victoria Bielawy Cielądz
21 Paź 00:00 Cielądz
Round 12
28 Paź 00:00 Widok Skierniewice - : - Orlęta Cielądz
28 Paź 00:00
Round 13
4 Lis 00:00 Orlęta Cielądz - : - Juvenia Wysokienice Cielądz
4 Lis 00:00 Cielądz
Round 14
11 Lis 00:00 Vagat Domaniewice - : - Orlęta Cielądz
11 Lis 00:00
Round 15
18 Lis 00:00 Orlęta Cielądz - : - Orzeł Nieborów Cielądz
18 Lis 00:00 Cielądz
Round 16
17 Mar 00:00 Orlęta Cielądz - : - Jutrzenka Drzewce Cielądz
17 Mar 00:00 Cielądz
Round 17
24 Mar 00:00 Macovia Maków - : - Orlęta Cielądz
24 Mar 00:00
Round 18
31 Mar 00:00 Orlęta Cielądz - : - Olimpia Jeżów Cielądz
31 Mar 00:00 Cielądz
Round 19
9 Wrz 12:20 Miedniewiczanka Miedniewice - : - Orlęta Cielądz
9 Wrz 12:20
Round 20
14 Kwi 00:00 Orlęta Cielądz - : - Zryw Wygoda Cielądz
14 Kwi 00:00 Cielądz
Round 21
9 Wrz 12:58 Orlęta Cielądz - : - GLKS Wołucza Cielądz
9 Wrz 12:58 Cielądz
Round 22
28 Kwi 00:00 Orlęta Cielądz - : - Pogoń Bełchów Cielądz
28 Kwi 00:00 Cielądz
Round 23
5 Maj 00:00 Orlęta Cielądz - : - Pogoń Godzianów Cielądz
5 Maj 00:00 Cielądz
Round 24
12 Maj 00:00 Olimpia Chąśno - : - Orlęta Cielądz
12 Maj 00:00
Round 25
19 Maj 00:00 Orlęta Cielądz - : - Olympic Słupia Cielądz
19 Maj 00:00 Cielądz
Round 26
9 Wrz 12:26 Victoria Bielawy - : - Orlęta Cielądz
9 Wrz 12:26
Round 27
2 Cze 00:00 Orlęta Cielądz - : - Widok Skierniewice Cielądz
2 Cze 00:00 Cielądz
Round 28
9 Cze 00:00 Juvenia Wysokienice - : - Orlęta Cielądz
9 Cze 00:00
Round 29
16 Cze 00:00 Orlęta Cielądz - : - Vagat Domaniewice Cielądz
16 Cze 00:00 Cielądz
Round 30
23 Cze 00:00 Orzeł Nieborów - : - Orlęta Cielądz
23 Cze 00:00

Aktualna Tabela

1. Olimpia Chąśno 26 58
2. Orlęta Cielądz 26 54
3. GLKS Wołucza 26 54
4. Widok Skierniewice 26 38
5. Victoria Bielawy 26 37
6. Orzeł Nieborów 26 37
7. Jutrzenka Drzewce 26 35
8. Zryw Wygoda 26 31
9. Juvenia Wysokienice 26 30
10. Pogoń Bełchów 26 30
11. Vagat Domaniewice 26 30
12. Olympic Słupia 26 29
13. Pogoń Godzianów 26 27
14. Dar Placencja 26 22

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.