Z ostateczną publikacje składu czekaliśmy do zamknięcia okienka transferowego. I wyszło bardzo dobrze, ponieważ w ostatnim dniu udało nam się dopiąć jeszcze jeden transfer. W sezonie 2017/2018 do gry w klubie LKS Orlęta Cielądz zostało zgłoszonych 28 zawodników.

Poniżej prezentujemy listę piłkarzy, którzy podjęli treningi w naszym klubie: Białek Mateusz, Ciesielski Marcin, Ciupa Krystian, Czerwiński Dominik (kontuzjowany), Gałka Dariusz, Głębocki Rafał, Gwiazdowicz Karol, Jakóbowski Sławomir, Kozłowski Damian, Kurek Paweł, Marciniak Dariusz, Matuszczak Jakub, Skoneczny Daniel, Skoneczny Mateusz, Socha Adam, Socha Patryk, Szymański Stanisław, Woszczyk Przemysław, Zając Emil, Zaręba Jakub, Żatkiewicz Michał. 

Przybyli:
Kozłowski Damian (RKS Rzeczyca), Socha Patryk (UKS SMS Lipiny), Szymański Stanisław (Sokół Regnów), Zając Emil (KS Jutrzenka Drzewce), Zaręba Jakub (LKS Grabice)

Na wypożyczeniu:
Jędrzejczak Tomasz, Kalinka Antoni, Kozłowski Kacper, Machnicki Hubert, Marciniak Przemysław, Pawlak Bartosz (wszyscy Start Pukinin)

Ubyli:
Michał Ciesielski (nie wznowił treningów), Marcin Kieliszek (z przyczyn zdrowotnych)

Nie przypominam sobie, kiedy Orlęta mogły pochwalić się tak szeroką kadrą. Podstawą gry w okręgówce jest długa ławka rezerwowych, którzy będą potrafili godnie zastąpić podstawowych zawodników, w przypadku kar czy kontuzji. Nie wiemy co przyniesie przyszłość, pozostaje wierzyć że Dominik i Marcin powrócą do zdrowia i pełni sił, czego im z całego serca życzymy, Michał natomiast w niedługim czasie wznowi treningi.

 

 

Aktualna Tabela

1. Orzeł Nieborów 15 36
2. Macovia Maków 15 30
3. Jutrzenka Drzewce 15 29
4. GLKS Wołucza 15 28
5. Olimpia Chąśno 15 27
6. Pogoń Bełchów 15 23
7. Olimpia Jeżów 15 22
8. Olympic Słupia 15 22
9. Juvenia Wysokienice 15 22
10. Orlęta Cielądz 15 22
11. Zryw Wygoda 15 19
12. Pogoń Godzianów 15 19
13. Widok Skierniewice 15 18
14. Victoria Bielawy 15 12
15. Vagat Domaniewice 15 11
16. Miedniewiczanka Miedniewice 15 10

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.