Round 1
5 Kwi 17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 : 1 LUKS Sadkowice
5 Kwi 17:30
7 Kwi 10:00 Olimpia Jeżów 0 : 22 Białka Biała Rawska
7 Kwi 10:00
7 Kwi 11:00 Orlęta Cielądz 9 : 5 Unia Skierniewice Cielądz
7 Kwi 11:00 Cielądz
Round 2
14 Kwi 10:00 Białka Biała Rawska 4 : 4 Mazovia Rawa Mazowiecka
14 Kwi 10:00
14 Kwi 11:00 Orlęta Cielądz 11 : 2 Olimpia Jeżów Cielądz
14 Kwi 11:00 Cielądz
14 Kwi 11:00 Unia Skierniewice 14 : 5 LUKS Sadkowice
14 Kwi 11:00
Round 3
21 Kwi 00:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 9 : 4 Orlęta Cielądz
21 Kwi 00:00
21 Kwi 00:00 Olimpia Jeżów 3 : 14 Unia Skierniewice
21 Kwi 00:00
21 Kwi 00:00 LUKS Sadkowice 1 : 15 Białka Biała Rawska
21 Kwi 00:00
Round 4
28 Kwi 00:00 Unia Skierniewice 2 : 12 Białka Biała Rawska
28 Kwi 00:00
28 Kwi 00:00 Olimpia Jeżów 1 : 6 Mazovia Rawa Mazowiecka
28 Kwi 00:00
28 Kwi 11:00 Orlęta Cielądz 8 : 0 LUKS Sadkowice Cielądz
28 Kwi 11:00 Cielądz
Round 5
5 Maj 00:00 Mazovia Rawa Mazowiecka - : - Unia Skierniewice
5 Maj 00:00
5 Maj 00:00 LUKS Sadkowice 2 : 3 Olimpia Jeżów
5 Maj 00:00
5 Maj 00:00 Białka Biała Rawska 12 : 5 Orlęta Cielądz
5 Maj 00:00
Round 6
12 Maj 00:00 Unia Skierniewice 0 : 8 Orlęta Cielądz
12 Maj 00:00
12 Maj 00:00 LUKS Sadkowice 2 : 4 Mazovia Rawa Mazowiecka
12 Maj 00:00
12 Maj 00:00 Białka Biała Rawska - : - Olimpia Jeżów
12 Maj 00:00
Round 7
19 Maj 00:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 : 5 Białka Biała Rawska
19 Maj 00:00
19 Maj 00:00 Olimpia Jeżów 4 : 8 Orlęta Cielądz
19 Maj 00:00
19 Maj 00:00 LUKS Sadkowice - : - Unia Skierniewice
19 Maj 00:00
Round 8
26 Maj 00:00 Unia Skierniewice - : - Olimpia Jeżów
26 Maj 00:00
26 Maj 00:00 Białka Biała Rawska - : - LUKS Sadkowice
26 Maj 00:00
26 Maj 11:00 Orlęta Cielądz - : - Mazovia Rawa Mazowiecka Cielądz
26 Maj 11:00 Cielądz
Round 9
2 Cze 00:00 Mazovia Rawa Mazowiecka - : - Olimpia Jeżów
2 Cze 00:00
2 Cze 00:00 LUKS Sadkowice - : - Orlęta Cielądz
2 Cze 00:00
2 Cze 00:00 Białka Biała Rawska - : - Unia Skierniewice
2 Cze 00:00
Round 10
9 Cze 00:00 Unia Skierniewice - : - Mazovia Rawa Mazowiecka
9 Cze 00:00
9 Cze 00:00 Olimpia Jeżów - : - LUKS Sadkowice
9 Cze 00:00
9 Cze 11:00 Orlęta Cielądz - : - Białka Biała Rawska Cielądz
9 Cze 11:00 Cielądz

Aktualna Tabela

1. Olimpia Chąśno 26 58
2. Orlęta Cielądz 26 54
3. GLKS Wołucza 26 54
4. Widok Skierniewice 26 38
5. Victoria Bielawy 26 37
6. Orzeł Nieborów 26 37
7. Jutrzenka Drzewce 26 35
8. Zryw Wygoda 26 31
9. Juvenia Wysokienice 26 30
10. Pogoń Bełchów 26 30
11. Vagat Domaniewice 26 30
12. Olympic Słupia 26 29
13. Pogoń Godzianów 26 27
14. Dar Placencja 26 22

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.