Koniec przygotowań do nowego sezonu!

  • Sezon 2019/2020

Czas przygotowań do nowego sezonu minął pora na podsumowanie przygotowań drużyny seniorskiej do nowego sezonu. Z dniem 15 lipca Zarząd LKS Orlęta Cielądz podpisał umowę z Mariuszem Wielgusem, który na stanowisku trenera drużyny seniorów zastąpił Darka Mozgę

Na pierwszym spotkaniu Zarządu z drużyną stawiło się dwudziestu zawodników. W większości piłkarze, którzy do tej pory grali w Orlętach.

Orlęta Cielądz 2:2 RKS Rzeczyca

Nasza drużyna rozegrała trzy mecze sparingowe. W pierwszym spotkaniu Orlęta podejmowały RKS Rzeczyca, mecz zakończył się remisem 2:2. Było to spotkanie ciężkie, w którym dały znać o sobie intensywne treningi. Bramki dla Orląt zdobyli Mateusz Dzikowski i Marcin Ciesielski.

Orlęta Cielądz 4:1 Relax Czerniewice

Tydzień później Orlęta zagrały z Relaxem Czerniewice, mecz dużo lepszy od pierwszego sparingu, dużo więcej akcji w naszym wykonaniu i przede wszystkim bramek. Ostatecznie Orlęta wygrały 4:1. Bramki dla Orląt zdobyli: Rafał Głębocki x 2, Jakub Kostrzewa, Michał Żatkiewicz. Gola dołożył również Radosław Nowacki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Mogielanka Mogielnica 0:4 Orlęta Cielądz

Zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik i najlepszy mecz. Fantastycznie w bramce spisywał się Patryk Woźniak, który obronił karnego i trzykrotnie wygrywał pojedynek sam na sam. Coraz lepiej spisuje się młodzież, która strzela bramki, asystuje i walczy o miejsce w podstawowej jedenastce. Bramki dla Orląt zdobyli: Marcin Ciesielski, Kacper Kozłowski, Adrian Woźniak i Rafał Głębocki

Skład Orląt na sezon 2019/2020: Trener: Mariusz Wielgus; Ciesielski Marcin, Czerwiński Dominik, Głębocki Rafał, Gwiazdowicz Karol, Kielan Maciej, Kostrzewa Jakub, Kozłowski Kacper, Kurek Paweł, Nowacki Radosław, Patryk Prokopczyk, Socha Adam, Socha Patryk, Skoneczny Mateusz, Skoneczny Daniel, Woźniak Adrian, Woźniak Patryk, Woźniak Tomasz,  Zając Emil, Zaręba Jakub, Żatkiewicz Michał, Dzikowski Mateusz (w trakcie transferu).

W najbliższą sobotę Orlęta zagrają w I rundzie Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie GKS Bedlno a mecz odbędzie się w Zdunach o godzinie 17:00. Pierwszy ligowy mecz rozegramy w sobotę, 17 sierpnia o godzinie 18:30 w Jeżowie z tamtejszą Olimpią. W Cielądzu zagramy w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 14:00 z Juvenią Wysokienice.