Do Wołuczy jechaliśmy w dużo lepszych nastrojach, niż tydzień wcześniej do Wygody, choć pech nas nie opuszcza. Plaga kontuzji, przyczyniła się do braku kilku podstawowych zawodników, a z konieczności w meczu wystąpili piłkarze, którzy nie do końca kontuzje wyleczyli.

Orlęta spotkanie z GLKS Wołucza, rozegrały w następującym składzie: Bramkarz: Paweł Kurek; Obrona: Patryk Prokopczyk, Michał Bąk , Karol Gwiazdowicz, Dariusz Gałka; Pomoc: Michał Żatkiewicz, Adam Socha, Mateusz Skoneczny (17’ Emil Zając),  Rafał Głębocki, Daniel Skoneczny; Napastnik: Kacper Kozłowski (46’ Dominik Czerwiński).

Gospodarze pamiętni ostatnich porażek w spotkaniach z Orlętami, wyciągnęli wnioski i tak jak przed tygodniem Wygoda, tak również Wołucza nastawiła się na grę z kontry. Znów prowadzimy grę, dużą ilością podań,  niestety nic z tego nie wynika. Silna obrona Wołuczy nie pozwala nam się przedrzeć w pole karne, a strzałów z dystansu mamy jak na lekarstwo. Pierwszą bramkę tracimy już w 27’ spotkania, trzy minuty później błąd przydarzył się bramkarzowi i mamy 2:0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania znów próbujemy stworzyć akcje, brakuje jedynie decyzji o oddaniu strzału. Gospodarze wciąż nastawiają się na kontry, które w połączeniu z błędami indywidualnymi naszych piłkarzy przynoszą Wołuczy bramki. W 56’ jest już 3:0. Nadzieję na odmianę losu daje nam w 71’ Daniel Skoneczny , który z szesnastki uderza na bramkarzem prosto pod poprzeczkę. Radość nie trwa długo, piłkarze Wołuczy wykorzystują nasze błędy indywidualne i w ciągu 20 minut podnoszą wynik na 6:1.

Gra wyglądało lepiej niż w Wygodzie, niestety przegrywamy obydwa mecze, w których przeciwnicy pozwalają nam klepać, dopijając nas szybkimi kontrami. Dodatkowo obraz gry naszego zespołu psują niewymuszone błędy indywidualne. Mamy nad czym pracować, przed nami jeszcze 9 spotkań więc jest o co walczyć. W Bełchowie pierwsza szansa na zmycie negatywnego wrażenia.

Related Articles
Szlagier okręgówki dla Orląt!

Niedzielne popołudnie zgromadziło ponad stu kibiców na trybunach w Wołuczy, gdzie miejscowy GLKS podejmował Orlęta Cielądz. Spotkanie pomiędzy zespołami było określane mianem "Hitu Kolejki", "Meczem o...

2018.05.06 GLKS Wołucza 1:3 Orlęta Cielądz

Zdjęcia z derbowego spotkania pomiędzy Orlętami Cielądz a GLKS-em Wołucza. Mecz stał na wysokim poziomie, Orlęta pokazały się z bardzo dobrej strony i zasłużenie wygrały 3:1.

Orlęta wiceliderem po rundzie jesiennej!

Spotkanie pomiędzy Orlętami a GLKS-em Wołucza, była nie tylko meczem o punkty i wyższe miejsce w lidze, ale przede wszystkim o tytuł najlepszego zespołu w powiecie. W ubiegłym sezonie to GLKS...

2017.11.19 Orlęta Cielądz 2:1 GLKS Wołucza

Mecz pomiędzy Orlętami a GLKS Wołucza, był spotkaniem nie tylko o drugie miejsce w lidze na koniec rundy jesiennej, ale również meczem o miano najlepszej drużyny w powiecie. Obydwie drużyny miało coś do...

Aktualna Tabela

1. Orzeł Nieborów 25 58
2. GLKS Wołucza 24 50
3. Olimpia Chąśno 25 50
4. Jutrzenka Drzewce 25 48
5. Olimpia Jeżów 25 45
6. Orlęta Cielądz 24 40
7. Juvenia Wysokienice 25 38
8. Macovia Maków 25 37
9. Pogoń Bełchów 25 33
10. Pogoń Godzianów 25 33
11. Olympic Słupia 25 30
12. Zryw Wygoda 25 27
13. Victoria Bielawy 25 25
14. Widok Skierniewice 25 23
15. Vagat Domaniewice 25 21
16. Miedniewiczanka Miedniewice 25 17