• 27.08.2017 Orlęta Cielądz 2:2 Olimpia Chąśno

  Zabrakło nam spokoju!

  Już po drugiej kolejce Skierniewickiej Klasy Okręgowej, żadna z drużyn nie ma kompletu punktów. Zanosi się na niezwykle wyrównany sezon w tym roku.

   

 • 26.03.2017 Olimpia Chąśno 2:1 Orlęta Cielądz

  Piękny mecz na trudnym terenie!

  Początek rundy rewanżowej stawiał przed Orlętami nowe wyzwania. Wzmocnienie składu i wzmożone treningi mają być lekarstwem na niską pozycję w lidze.

   

 • Orlęta Cielądz 2:0 Olimpia Chąśno 21.08.2016

  Zwycięstwo na początek sezonu!

  W dniu 21.08.2016 Orlęta rozpoczęły nowy sezon w Skierniewickiej Klasie Okręgowej. W okresie między sezonami, doszło do wielu zmian w naszym klubie.

   

 • Olimpia Chąśno 5:2 Orlęta Cielądz 08.05.2016

  Zabrakło szczęścia w Chąśnie!

  Mecz z Olimpią Chąśno był spotkanie o tzw. „sześć punktów”. W przypadku zwycięstwa Orlęta przybliżały by się do czołowej trójki.

   

 • Orlęta Cielądz 6:0 Olimpia Chąśno

  Rewanż na szóstkę!

  W niedzielę 27 września rozegraliśmy mecz z Olimpią Chąśno. Biorąc pod uwagę, że w ostatnich czterech spotkaniach z tą drużyną zdobyliśmy 1 punkt, straciliśmy 14 bramek i strzeliliśmy tylko 3, nasze obawy o wynik były wręcz uzasadnione. Mecz ten dobitnie pokazał, że oprócz umiejętności, trzeba mieć też sporo szczęścia. Wynik nie oddaje tego co działo się na boisku, a było bardzo ciekawie.

   

 • Orlęta Cielądz 1:1 Olimpia Chąśno 19.04.2015

  Remis w meczu o sześć punktów!

  Wczorajszy mecz Orląt (trzeci drużyna ligi) z Olimpią Chąśno (Wicelider) można śmiało mianować Hitem Kolejki. Mecz na pewno podobał się kibicom, były bramki, karny, kartki, dużo walki i akcji. Po zawodnikach widać było, że dla nich jest to spotkanie o „sześć” punktów. Remis można uznać za sprawiedliwy, choć zapewne każda ze stron chciała ten mecz wygrać. Biorąc pod uwagę poprzednie mecze z Olimpią wynik ten dla Orląt jest jak najbardziej korzystny.

   

 • Orlęta Cielądz 1:4 Olimpia Chąśno 27.04.2014

  Słaba skuteczność!

  W ubiegłą niedzielę Orlęta podejmowały na własnym boisku lidera Skierniewickiej Klasy Okręgowej Olimpię Chąśno. Po mimo dużej różnicy punktów, w naszym zespole panował optymizm i wiara w końcowy sukces. Niespodzianki nie było lider okazał się za silny, a kibice musieli obejść się smakiem.

   

 • Olipmia Chąśno 5:1 Orlęta Cielądz 07.09.2013

  Smutny wyjazd!

  Nie zawsze jest tak, że odrazu po meczu mogę napisać artykuł. Ale w myśl zasady  "Lepiej późno niż wcale", publikuję go dzisiaj. Już cztery kolejki za nami, a Orlęta nadal bez zwycięstwa. Ostatni mecz odbywał się w Chąśnie a przeciwnikiem Orląt była tamtejsza Olimpia

   

 • Olimpia Chąśno 1:3 Orlęta Cielądz

  Awans jest nasz !

  Wygrywając we wczorajszym spotkaniu 25 kolejki skierniewickiej klasy okręgowej Orlęta zapewniły sobie mistrzostwo ligi. Podopieczni Tomasza Siemieńca pokonali w Chąśnie miejscową Olimpie 1:3 (1:1). Orlęta przystąpiły do tego meczu w pełni skoncentrowani.. Zawodnicy wiedzieli bowiem że ewentualne potknięcie może kosztować ich dużo nerwów w ostatnim spotkaniu z groźną drużyną z Wysokienic.

   

 • Orlęta Cielądz 1:1 Olimpia Chąśno 19.04.2015

  Braki kadrowe!

  Trudno jest skomentować mecz jaki rozegrały drużyny Orląt i Olimpii, z jakiej strony mało było składnych, przemyślanych akcji. Z drugiej jednak obie drużyny stworzyły mnóstwo podbramkowych sytuacji, wynikających głownie z dużej ilość błędów obrony przeciwnika.