• Orlęta Cielądz 3:2 Juvenia Wysokienice

  Początek rundy z trzema punktami!

  Z wiosennymi kolejkami, jest ten problem, że nigdy nie wiadomo, kiedy zacząć, żeby zima „piłkarzy nie zaskoczyła”, niestety takie są uroki rundy wiosennej w niższych ligach.

   

 • 2017.08.20 Juvenia Wysokienice 1:5 Orlęta Cielądz

  Odwrócone losy spotkania!

  Pierwszy mecz ligowy w tym sezonie Orlętom przyszło grać na wyjeździe w Wysokienicach. Juvenia to wymagający przeciwnik, który od kilku sezonów nam nie leży.

   

 • 15.04.2017 Orlęta Cielądz 2:2 Juvenia Wysokienice

  Nie wykorzystana okazja z Juvenią!

  Mecze z Juvenią Wysokienice zawsze są ciężkie, szczególnie że zespół ten gra bardzo ostro, często wręcz niesportowo.

   

 • Juvenia Wysokienice 2:2 Orlęta Cielądz 11.09.2016

  Remisowa trzynastka!

  Można było się spodziewać, że mecz z Juvenią będzie niezwykle trudny. Ostatnie 12 spotkań pomiędzy naszymi drużynami, zawsze kończyło się zwycięstwem jednej z nich.

   

 • Orlęta Cielądz 2:0 Juvenia Wysokienice 13.04.2014

  Juvenia pokonana!

  Za nami trzecia kolejka, rundy rewanżowej, sezonu 2013/2014. W ubiegłą sobotę Orlęta rozegrały, na własnym boisku mecz z Juvenią Wysokienice. Bilans bezpośrednich spotkań, przed ostatnim meczem był bardzo zbliżony - Orlęta w konfrontacji z Juvenią górą były cztery razy natomiast Juvenia do tej pory wygrywała z nami trzykrotnie. Bramki 16:16. Po ostatnim spotkaniu na swoim koncie mamy 5 zwycięstwo i 2 bramki więcej.

   

 • Juvenia Wysokienice 1:2 Orlęta Cielądz 25.03.2012

  Wymęczone zwycięstwo!

  Runda rozpoczęta na dobre, pierwszy mecz już za naszymi Orlętami. W pierwszej kolejce przeciwnikiem naszej drużyny był ostatni w tabeli zespół Juvenii Wysokienice. Rywal nie najsilniejszy, ale problem sprawił nam niemały. Spotkanie rozgrywane było w niesprzyjających warunkach silnego wiatru, w dodatku graliśmy na terenie przeciwnika.

   

 • Orlęta Cielądz 4:0 Juvenia Wysokienice 20.08.2011

  Mocny początek!

  20 sierpnia 2011 Orlęta rozpoczęły piłkarski sezon 2011/2012. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny była Juvenia Wysokienice. W lipcowym sparingu Orlęta wygrały z Juvenia 4:0. Dlatego kibice dziś oczekiwali podobnego rezultatu i się nie zawiedli. Wzmocniona drużyna Orląt gładko pokonała Juvenię w rezultacie wygrywając 4:0. 

   

 • Juvenia Wysokienice 1:2 Orlęta Cielądz 15.11.2009

  Wygrana w Wysokienicach!

  „Naszym klubem LKS, cała Polska o tym wie, że najlepszy w Polsce jest nasz cielądzki LKS. ” Słowa naszej przyśpiewki idealnie oddają to co wyprawiają w tym sezonie zawodnicy Orląt Cielądz. Nie było osoby w Cielądzu, która obstawiał by w ciemno, że na koniec rudny będziemy mieć lidera. To właśnie tego typu NIESPODZIANKI sprawiają, że piłka nożna jest tak kochana przez kibiców.