• 2018.04.07 Orlęta Cielądz 2:2 Jutrzenka Drzewce

  Podział punktów w meczu z Jutrzenką!

  Po wyjazdowym remisie z Olimpią Chąśno (1:1), Orlęta na własnym boisku rozgrywały mecz, z twardo grającą Jutrzenką Drzewce. Spotkanie jak zwykle przyniosło dużo emocji, nie tylko tych pozytywnych. Orlęta mogły a nawet powinny ten mecz wygrać, niestety zawiodła skuteczność.

   

 • 02.09.2017 Jutrzenka Drzewce 1:2 Orlęta Cielądz

  Ciężki bój w Drzewcach!

  W trzeciej kolejce Skierniewickiej Klasy Okręgowej Orlętom przyszło zmierzyć się z Jutrzenką Drzewce. Spotkanie odbyło się w sobotę 2 września w Lipcach Reymontowskich.

   

 • Orlęta Cielądz 1:3 Jutrzenka Drzewce 18.09.2016

  Orlęta zatrzymane!

  Nie tak miał wyglądać mecz z Jutrzenką Drzewce. Po dobrych wcześniejszych meczach, wszyscy w Cielądzu liczyli na komplet punktów.

   

 • Orlęta Cielądz 6:0 Jutrzenka Drzewce 01.04.2011

  Dominacja Orląt!

  Jutrzenka Drzewce jest drużyną, z którą Orlęta zawsze miały problem. Dlatego też przed meczem mieliśmy obawy. Szczególnie, że w pierwszym spotkaniu z Juvenią, nie wykorzystaliśmy dużej liczby sytuacji. Jutrzenka Natomiast rozegrała dobry mecz z Widokiem-Unią Skierniewice. Kiepskie warunki atmosferyczne, chłód i opady śniegu również nie napawały optymizmem.

   

 • Orlęta Cielądz 2011/2012

  Niesmak po zwycięstwie!

  Orlęta do Drzewc jechały w roli faworyta, jednak wiadomo było, że będzie trudno o trzy punkty. Mecz rozpoczął się od naszej dominacji, byliśmy drużyną przeważającą i stworzyliśmy wiele sytuacji, które powinniśmy wykorzystać. Dwukrotnie bramkarz ratował gospodarzy przed utratą bramki. Trzy razy nasi napastnicy minimalnie pudłowali.

   

 • Orlęta Cielądz 4:2 Jutrzenka Drzewce 16.05.2010

  Zwycięstwa złe początki!

  Prawie dwie godziny temu seniorzy Orląt zakończyli mecz w ramach 20 kolejki SKO. Przeciwnikiem naszej drużyna była Jutrzenka Drzewce. Na jesieni w meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis.  Dlatego w dniu dzisiejszym grupa wiernych kibiców, którzy się pojawili po mimo złych warunków atmosferycznych, oczekiwała zwycięstwa.

   

 • Jutrzenka Drzewce 1:1 Orlęta Cielądz 26.09.2009

  Niewiele brakowało!

  Na mecz do Lipiec Reymontowskich, gdzie mieliśmy zmierzyć się z Jutrzenką Drzewce pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie, było nas bowiem dwunastu. Z różnych powodów w tym meczu nie mogło wystąpić siedmiu podstawowych zawodników. Brakowało nam Karola Gwiazdowicza, Tomasza  Siemieńca (grający trener), Michała  Ostalskiego, Łukasza Sarkowicza (najlepszy strzelec), Sławomira  Jakóbowskiego, Marcina  Ciesielskiego i Cezarego  Sypki.