Round 1
7 Kwi 10:00 Vagat Domaniewice - : - GLKS RZD Żelazna
7 Kwi 10:00
7 Kwi 15:00 Pogoń Godzianów 1 : 3 Jutrzenka Drzewce
7 Kwi 15:00
7 Kwi 16:00 Pogoń Bełchów - : - Olimpia Chąśno
7 Kwi 16:00
7 Kwi 16:00 Start Złaków Borowy - : - GLKS Wołucza
7 Kwi 16:00
8 Kwi 11:00 Orlęta Cielądz 1 : 2 Olympic Słupia
8 Kwi 11:00
Round 2
14 Kwi 09:00 Olimpia Chąśno 5 : 2 Orlęta Cielądz
14 Kwi 09:00
14 Kwi 12:00 Jutrzenka Drzewce - : - Pogoń Bełchów
14 Kwi 12:00
14 Kwi 15:13 Zryw Wygoda 0 : 4 Vagat Domaniewice
14 Kwi 15:13
14 Kwi 15:14 GLKS RZD Żelazna - : - Start Złaków Borowy
14 Kwi 15:14
14 Kwi 15:14 GLKS Wołucza 2 : 6 Pogoń Godzianów
14 Kwi 15:14
Round 3
21 Kwi 10:00 Orlęta Cielądz - : - Jutrzenka Drzewce
21 Kwi 10:00
21 Kwi 15:22 Olympic Słupia - : - Olimpia Chąśno
21 Kwi 15:22
21 Kwi 15:22 Start Złaków Borowy - : - Zryw Wygoda
21 Kwi 15:22
21 Kwi 15:23 Pogoń Bełchów - : - GLKS Wołucza
21 Kwi 15:23
21 Kwi 15:23 Pogoń Godzianów - : - GLKS RZD Żelazna
21 Kwi 15:23
Round 4
28 Kwi 10:00 Vagat Domaniewice - : - Start Złaków Borowy
28 Kwi 10:00
28 Kwi 12:00 Jutrzenka Drzewce - : - Olympic Słupia
28 Kwi 12:00
28 Kwi 15:25 Zryw Wygoda - : - Pogoń Godzianów
28 Kwi 15:25
28 Kwi 15:26 GLKS RZD Żelazna - : - Pogoń Bełchów
28 Kwi 15:26
28 Kwi 15:26 GLKS Wołucza - : - Orlęta Cielądz
28 Kwi 15:26
Round 5
5 Maj 11:00 Olimpia Chąśno - : - Jutrzenka Drzewce
5 Maj 11:00
5 Maj 15:00 Orlęta Cielądz - : - GLKS RZD Żelazna
5 Maj 15:00
5 Maj 15:35 Olympic Słupia - : - GLKS Wołucza
5 Maj 15:35
5 Maj 15:35 Pogoń Bełchów - : - Zryw Wygoda
5 Maj 15:35
5 Maj 15:36 Pogoń Godzianów - : - Vagat Domaniewice
5 Maj 15:36
Round 6
12 Maj 10:00 Vagat Domaniewice - : - Pogoń Bełchów
12 Maj 10:00
12 Maj 15:43 Start Złaków Borowy - : - Pogoń Godzianów
12 Maj 15:43
12 Maj 15:43 Zryw Wygoda - : - Orlęta Cielądz
12 Maj 15:43
12 Maj 15:44 GLKS Wołucza - : - Olimpia Chąśno
12 Maj 15:44
12 Maj 15:44 GLKS RZD Żelazna - : - Olympic Słupia
12 Maj 15:44
Round 7
19 Maj 10:00 Jutrzenka Drzewce - : - GLKS Wołucza
19 Maj 10:00
19 Maj 12:00 Olimpia Chąśno - : - GLKS RZD Żelazna
19 Maj 12:00
19 Maj 15:00 Orlęta Cielądz - : - Vagat Domaniewice
19 Maj 15:00
19 Maj 15:50 Olympic Słupia - : - Zryw Wygoda
19 Maj 15:50
19 Maj 15:51 Pogoń Bełchów - : - Start Złaków Borowy
19 Maj 15:51
Round 8
26 Maj 15:53 Start Złaków Borowy - : - Orlęta Cielądz
26 Maj 15:53
26 Maj 15:54 Zryw Wygoda - : - Olimpia Chąśno
26 Maj 15:54
26 Maj 15:54 GLKS RZD Żelazna - : - Jutrzenka Drzewce
26 Maj 15:54
26 Maj 15:54 Vagat Domaniewice - : - Olympic Słupia
26 Maj 15:54
26 Maj 15:55 Pogoń Godzianów - : - Pogoń Bełchów
26 Maj 15:55
Round 9
2 Cze 09:00 Olimpia Chąśno - : - Vagat Domaniewice
2 Cze 09:00
2 Cze 10:00 Jutrzenka Drzewce - : - Zryw Wygoda
2 Cze 10:00
2 Cze 15:57 GLKS Wołucza - : - GLKS RZD Żelazna
2 Cze 15:57
2 Cze 15:57 Olympic Słupia - : - Start Złaków Borowy
2 Cze 15:57
3 Cze 10:00 Orlęta Cielądz - : - Pogoń Godzianów
3 Cze 10:00
Round 10
9 Cze 16:00 Start Złaków Borowy - : - Olimpia Chąśno
9 Cze 16:00
9 Cze 16:01 Zryw Wygoda - : - GLKS Wołucza
9 Cze 16:01
9 Cze 16:01 Vagat Domaniewice - : - Jutrzenka Drzewce
9 Cze 16:01
9 Cze 16:01 Pogoń Bełchów - : - Orlęta Cielądz
9 Cze 16:01
9 Cze 16:02 Pogoń Godzianów - : - Olympic Słupia
9 Cze 16:02
Round 11
16 Cze 09:00 Olimpia Chąśno - : - Pogoń Godzianów
16 Cze 09:00
16 Cze 10:00 Jutrzenka Drzewce - : - Start Złaków Borowy
16 Cze 10:00
16 Cze 16:03 GLKS Wołucza - : - Vagat Domaniewice
16 Cze 16:03
16 Cze 16:03 GLKS RZD Żelazna - : - Zryw Wygoda
16 Cze 16:03
16 Cze 16:04 Olympic Słupia - : - Pogoń Bełchów
16 Cze 16:04