Młodziki Orląt w tegorocznych rozgrywkach remisują po raz trzeci z rzędu. Ponownie nie byliśmy zespołem słabszym, znów zawiodła skuteczność. Ten problem męczy wszystkie nasze zespoły począwszy od Seniorów a skończywszy właśnie na Młodzikach.

W meczu z Olimpią Jeżów zagrali: Olek Kucharski, Bartek Zaręba, Michał Suski, Dawid Rzadkiewicz, Fabian Królak, Dorian GawotFilip Wosiek, Daniel Klimczak, Mateusz Czech i Olek Kłos.

Spotkanie od początku wyrównane, choć z minuty na minutę nasza przewaga rosła. Niestety nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką. Dobre okazji zmarnowali Filip Wosiek – dwukrotnie i Olek Kucharski. Mając w pamięci poprzednie mecze, wierzyliśmy że druga połowa będzie lepsza w naszym wykonaniu, a tym samym stworzone okazje zamienimy na bramki. Jeszcze przed przerwą Olimpia Jeżów obejmują prowadzenie.

Druga połowa, lepsza w wykonaniu Orląt, ale wciąż szwankuje celność. Znów marnujemy kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Szczęścia zabrakło Filipowi Wośkowi, Olkowi Kucharskiemu i Bartkowi Zarębie. Los uśmiechnął się do nas w 42’, za sprawą bramki samobójczej, która jak się później okazało uratowała nam punkt. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć powinien na naszą korzyść.

Spotkanie z Olimpią Jeżów, było troszkę gorsze w naszym wykonaniu w porównaniu do meczu z Białką Biała Rawska. Chłopcy zasługują na brawa, po raz kolejny pokazali że są dobrze przygotowani do gry. Z tygodnia na tydzień widać postępy, które w niedalekiej przyszłości zaowocują dobrymi wynikami.

 

Related Articles
Młodziki ratują punkt w ostatniej akcji!

W drugiej kolejce skierniewickiej ligi D2 Młodzik grupa II nasi chłopcy zmierzyli się z drużyną LUKS Sadkowice. Rozegrany kilka tygodni temu mecz kontrolny pokazał, że ekipa z Sadkowic poczyniła...

Orlęta przywożą trzy punkty z Jeżowa!

W trzeciej kolejce Skierniewickiej Klasy Okręgowej Orlęta rozgrywały swój mecz na wyjeździe w Jeżowie z Olimpią. Dotychczasowy bilans pomiędzy drużynami był bardzo korzystny dla nas. Wydawało się więc,...

Wielkie emocje w meczu Młodzików!

Niedzielne popołudnie zgromadziło na trybunach w Cielądzu, sporą grupę kibiców, którzy przybyli dopingować najmłodszy zespół Orląt. Drużyna Młodzika prowadzona przez Daniela Łaskiego, nie miała...

Udana inauguracja Młodzików w Godzianowie!

W czwartek 30 sierpnia nowe rozgrywki zainaugurowała nasza najmłodsza grupa Młodzik D2. Wspomniany sezon to duże wyzwanie dla naszych zawodników – m.in. przejście do gry w systemie 9x9 czy...

Aktualna Tabela

1. Orzeł Nieborów 15 36
2. Macovia Maków 15 30
3. Jutrzenka Drzewce 15 29
4. GLKS Wołucza 15 28
5. Olimpia Chąśno 15 27
6. Pogoń Bełchów 15 23
7. Olimpia Jeżów 15 22
8. Olympic Słupia 15 22
9. Juvenia Wysokienice 15 22
10. Orlęta Cielądz 15 22
11. Zryw Wygoda 15 19
12. Pogoń Godzianów 15 19
13. Widok Skierniewice 15 18
14. Victoria Bielawy 15 12
15. Vagat Domaniewice 15 11
16. Miedniewiczanka Miedniewice 15 10

Historia Klubu

 

Ludowy Zespół Sportowy w Cielądzu został założony z inicjatywy Stefana Paterki i ówczesnego komendanta posterunku policji w Cielądzu, Jana Sobczyka. W początkowym okresie istnienia klubu wiodącą dyscyplina była lekkoatletyka, szczególnie biegi przełajowe, oraz strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry zespołowe, ale w zupełnie innej formie niż dziś znane. Sekcja piłkarska nie była zgłoszona do żadnych rozgrywek ligowych, a zawody odbywały się jedynie w formie wewnętrznej rywalizacji.