Trampkarze w przeciwieństwie do starszych kolegów są na drugim biegunie tabeli. Walczą nie tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim o utrzymanie. Bedlno po raz kolejny dało nam lekcję futbolu.

Orlęta w meczu z GKS Bedlno wystąpiły w następującym składzie: Bramkarz: Mateusz Redlicki; Obrona: Jakub Pawłowski, Adrian Amborzik, Jakub Skoneczny, Mateusz Lewandowski; Pomoc: Kacper Korzycki, Jakub Wosiek, Michał Grochal, Filip Słodki, Michał Matuszczak; Napastnik: Kamil Słodki; Rezerwa: Michał Budek, Zuzanna Wojtczak, Kacper Idzikowski, Olaf Królak, Bartosz Kłos, Gabriel Pieczątka.

Drużyna z Bedlna od początku narzuciła swój styl gry, spychając Orlęta do obrony. W bramce dwoił się i troił Mateusz Redlicki, który uratował nasz zespół od większej porażki. Worek z bramkami rozwiązał się w 20’, wtedy tracimy pierwszą bramkę. Trzy minuty później jest już 2:0, a kolejne straty bramkowe są kwestią czasu. Tym bardziej że Mateusz już dwa razy wygrywał pojedynek sam na sam.

Bedlno się rozkręcało, szybka wymiana podań, dokładne zagrania, cele strzały i bardzo groźne akcje, to wszystko cechowało naszych przeciwników. Nasi piłkarze starali się dorównać rówieśnikom z Bedlna, niestety to nie był nasz najlepszy dzień. Goście jeszcze czterokrotnie pokonują Mateusza Redlickiego w 30’, 32’, 36’ i 39’. Warto zaznaczyć, że kilka razy to Mateusz był górą, w sytuacji kiedy powinien wpuścić bramki.

Druga połowa, lepsza oddaliśmy też strzały na bramkę przeciwników. Goście trochę zwolnili, co pozwoliło nam na przeprowadzenie kilku ataków. Niestety i w tej części meczu to nie my trafialiśmy do bramki. Pierwszy strzał, choć niecelny, na bramkę Bedlna oddajemy w 45’ za sprawą Jakuba Wośka. Swoich szans trzykrotnie próbował Kamil Słodki, niestety również bezskutecznie. Piłkarze z Bedlna byli skuteczniejsi i jeszcze czterokrotnie umieszczali piłkę w siatce w 44’, 54’, 66’, 77’. Ostatecznie Orlęta przegrały z GKS Bedlno 10:0.

Ciężko przyjmuje się porażki, szczególnie kiedy przychodzi jedna po drugiej. Z tych bolesnych lekcji warto wyciągać wnioski i starać się poprawić te elementy, które jeszcze nie funkcjonują najlepiej. Pomimo tak dużej porażki wciąż mamy o co walczyć.

Related Articles
2019.04.09 GKS Bedlno 0:1 Orlęta Cielądz (D2)

Zapraszamy do oglądania galerii z meczu Młodzików D2 GKS Bedlno 0:1 Orlęta Cielądz. Nasza drużyna wygrała po ciężkim meczu, z dobrze grającym zespołem GKS-u Bedlno. Publikujemy pamiątkowe zdjęcia.

C1: Orlętom zabrakło koncentracji!

Również we wtorek 9 kwietnia, tuż po meczu Młodzików, ligowe spotkanie rozgrywała drużyna Trampkarzy a więc rocznik 2004-2006. Pomimo dalekiego wyjazdu do Bedlna udała się tam spora grupa naszych...

D2: Bardzo ważne zwycięstwo z GKS Bedlno!

W środę 29 maja na boisku w Regnowie nasza najmłodsza drużyna podejmowała ekipę GKS Bedlno. Pierwszy mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:0, chociaż optyczną przewagę mieli gospodarze. Spotkanie...

2019.04.09 GKS Bedlno 3:0 Orlęta Cielądz (C1)

Galeria z wyjazdowego meczu trampkarzy pomiędzy GKS Bedlno a Orlętami Cielądz. Nasza drużyna pomimo dobrej gry defensywnej, nie wytrzymała ataków przeciwnika i ostatecznie przegrała 3:0. Zapraszamy...

D2: Orlęta przywożą trzy punkty z Bedlna!

W drugiej kolejce I ligi okręgowej młodzików, Orlęta mierzyły się z drużyną GKS Bedlno. Ze względów organizacyjnych mecz został przełożony z soboty 6 kwietnia na wtorek 9 kwietnia.

Aktualna Tabela

1. Orzeł Nieborów 28 67
2. Olimpia Chąśno 28 59
3. Jutrzenka Drzewce 28 55
4. GLKS Wołucza 27 54
5. Olimpia Jeżów 28 52
6. Orlęta Cielądz 28 47
7. Juvenia Wysokienice 27 41
8. Macovia Maków 28 41
9. Pogoń Bełchów 28 39
10. Pogoń Godzianów 28 37
11. Olympic Słupia 28 33
12. Zryw Wygoda 28 30
13. Widok Skierniewice 28 26
14. Victoria Bielawy 28 25
15. Vagat Domaniewice 28 21
16. Miedniewiczanka Miedniewice 28 17