W środę 29 maja na boisku w Regnowie nasza najmłodsza drużyna podejmowała ekipę GKS Bedlno. Pierwszy mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:0, chociaż optyczną przewagę mieli gospodarze. Spotkanie w rundzie rewanżowej miało bardzo podobny przebieg.

Skład Orląt Cielądz: Dorian Gawot, Kacper Kamiński, Dawid Rzadkiewicz, Adrian Heleniak, Fabian Królak, Mateusz Czech, Bartosz Zaręba, Michał Suski, Aleksander Kucharski, Marcin Kłos, Aleksander Kłos, Daniel Klimczak, Arsen Idzikowski.

Od początku dało się zauważyć, że drużyna z Bedlna potrafi i lubi grać piłką. Dużo gry skrzydłami, kilka akcji, ale bez rezultatu. Orlęta odgryzły się 6’, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał oddał Olek Kucharski. Wynik jednak pozostawał bez zmian. Sytuacja się zmieniła w 9’. Dobrze przeprowadzona kontra i mamy 1:0 dla Bedlna. Dalsza część pierwszej połowy to duży napór gości, kilka strzałów i stałych fragmentów gry. Te drugie jednak lepiej wykonywały Orlęta. W ostatniej minucie pierwszej połowy doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartka Zaręby na bramkę, strzałem głową, zamienił Michał Suski. Chwilę po tym sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Wynik 1:1.

Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej. Groźne akcje GKS-u przyniosły efekt w 35’. Mocne uderzenie z dystansu przełamało ręce Doriana Gawota i mamy już 2:1 dla Bedlna. Goście poszli za ciosem, kilka razy uderzali na bramkę, ale wynik się nie zmieniał. Aż do 50’. Sytuacja niemalże identyczna jak w pierwszej części. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartka Zaręby i strzał głową Michała Suskiego i mamy wynik 2:2. Po tej bramce mecz się otworzył. Obie drużyny szukały decydującej bramki. W 54’  groźny strzał po rzucie rożnym zawodnika z Bedlna. W tej sytuacji sprzyjało nam szczęście, piłka odbiła się od poprzeczki i wyleciała poza boisko. Orlęta jednak nie pozostawały dłużne. 56’ – szybka kontra gospodarzy. Do wybitej z naszego pola karnego piłki dobiega Olek Kucharski, który wykorzystał nieporozumienie stoperów z Bedlna i świetnym lobem pokonuje bramkarza GKS-u. Wynik 3:2. Goście, którzy grali bardzo dobry mecz, chcieli wywieźć z Regnowa chociaż jeden punkt i rzucili się do odrabiania strat. W 58’ minucie po groźnym strzale piłkę z pustej bramki wybił Michał Suski. Mimo naporów przeciwnika rezultat się nie zmienił: Orlęta Cielądz – GKS Bedlno 3:2.

To ważne zwycięstwo głównie ze względów mentalnych. Po kilku dotkliwych porażkach Orlęta pokazały, że w tej bardzo trudnej lidze można coś ugrać. Chociaż był trudny mecz to jednak opłacało się walczyć do końca.


 

Related Articles
D2: Orlęta przegrały w Łowiczu z AP Champions!

W miniony weekend drużyna Młodzików, udała się do Łowicza, gdzie rozgrywała pierwszy, z dwóch meczów z UKS AP Champions Łowicz. Gospodarze zajmowali czwarte miejsce w lidze z dorobkiem 12 punktów.

C1: Bolesna lekcja futbolu od GKS-u Bedlno!

Trampkarze w przeciwieństwie do starszych kolegów są na drugim biegunie tabeli. Walczą nie tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim o utrzymanie. Bedlno po raz kolejny dało nam lekcję futbolu.

D2: Orlęta przywożą trzy punkty z Bedlna!

W drugiej kolejce I ligi okręgowej młodzików, Orlęta mierzyły się z drużyną GKS Bedlno. Ze względów organizacyjnych mecz został przełożony z soboty 6 kwietnia na wtorek 9 kwietnia.

2019.04.09 GKS Bedlno 0:1 Orlęta Cielądz (D2)

Zapraszamy do oglądania galerii z meczu Młodzików D2 GKS Bedlno 0:1 Orlęta Cielądz. Nasza drużyna wygrała po ciężkim meczu, z dobrze grającym zespołem GKS-u Bedlno. Publikujemy pamiątkowe zdjęcia.

C1: Orlętom zabrakło koncentracji!

Również we wtorek 9 kwietnia, tuż po meczu Młodzików, ligowe spotkanie rozgrywała drużyna Trampkarzy a więc rocznik 2004-2006. Pomimo dalekiego wyjazdu do Bedlna udała się tam spora grupa naszych...

2019.04.09 GKS Bedlno 3:0 Orlęta Cielądz (C1)

Galeria z wyjazdowego meczu trampkarzy pomiędzy GKS Bedlno a Orlętami Cielądz. Nasza drużyna pomimo dobrej gry defensywnej, nie wytrzymała ataków przeciwnika i ostatecznie przegrała 3:0. Zapraszamy...

Aktualna Tabela

1. Orzeł Nieborów 28 67
2. Olimpia Chąśno 28 59
3. Jutrzenka Drzewce 28 55
4. GLKS Wołucza 27 54
5. Olimpia Jeżów 28 52
6. Orlęta Cielądz 28 47
7. Juvenia Wysokienice 27 41
8. Macovia Maków 28 41
9. Pogoń Bełchów 28 39
10. Pogoń Godzianów 28 37
11. Olympic Słupia 28 33
12. Zryw Wygoda 28 30
13. Widok Skierniewice 28 26
14. Victoria Bielawy 28 25
15. Vagat Domaniewice 28 21
16. Miedniewiczanka Miedniewice 28 17