Nie najlepiej wiedzie się trampkarzom w I lidze Skierniewickiej, do tej pory nie zdobyli punktu. Mecz z Godzianowem miał odwrócić naszą sytuację w lidze, niestety nie potoczył się tak jakbyśmy tego chcieli.

Orlęta spotkanie z Pogonią rozegrały w następującym składzie: Bramkarz: Mateusz Redlicki; Obrona: Gabriel Pieczątka, Jakub Pawłowski, Jakub Skoneczny, Mateusz Lewandowski; Pomoc: Kacper Korzycki, Michał Matuszczak, Michał Grochal, Filip Słodki, Piotr Pachnik; Napastnik: Kamil Słodki; Rezerwa: Michał Budek, Mateusz Sienkiewicz, Olaf Królak, Bartosz Kłos.

Początek meczu ze zdecydowaną przewagą Orląt. Bardzo szybko rozbijaliśmy akcję ofensywne przeciwników. Nawet jeżeli udało im się minąć naszą obronę, to w bramce świetnie spisywał się Mateusz Redlicki. Orlęta potrafiły wykorzystać przewagę i w 20' Kamil Słodki zdobywa bramkę na 1:0. Jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy okazję do podwyższenia wyniku, brakowało jednak albo szczęścia albo celności. Po gwizdku kończącym pierwszą połowę schodziliśmy w dobrych nastrojach. Nie było powodów do niepokojów, szczególnie że bardzo dobrze spisywaliśmy się w grze obronnej.

Druga połowa rozpoczęła się dla nas najgorzej jak to tylko możliwe. Pogoń Godzianów bardzo szybko zdobywa dwie bramki, najpierw w 44' a potem w 49'. Zeszło z nas powietrze, choć próbowaliśmy jeszcze szarpać. W 51' Kacper Korzycki jest faulowany w polu karnym. Sędzia odgwizduje jedenastkę, którą na bramkę zamienia Jakub Skoneczny. Nie upłynęły dwie minuty, popełniamy pierwszy rażący błąd w obronie i goście znów wychodzą na prowadzenie. Pogoń na dobre przejmuje inicjatywę, spychając Orlęta do obrony. Efektem cofnięcia naszego zespołu była utrata dwóch bramek w 68' i w 74'. Nie mając nic do stracenia gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Czasu jednak było za mało aby dogonić wynik. W 78' Piotrek Pachnik zdobywa trzecią bramkę dla Orląt i na tym kończymy strzelanie.

Przegraliśmy bardzo ważny mecz, który może mieć wpływ na spadek Orląt z I ligi Trampkarzy. Przed nami jeszcze runda rewanżowa, w której przynajmniej w trzech meczach możemy powalczyć o zwycięstwo.