Tylko 1 punkt zdobyli Trampkarze Orląt w dotychczasowych pięciu spotkaniach. W minioną niedzielę, na boisku w Regnowie Orlęta podejmowały Pogoń Godzianów.

Mecz z Pogonią Orlęta rozegrały w następującym składzie: Bramkarz: Michał Matuszczak; Obrona: Szymon Chojnacki, Adrian Ambrozik, Jakub Wosiek, Olaf Królak; Pomoc: Bartosz Kłos, Kamil Słodki, Marcin Marud, Mikołaj Marud: Napastnicy: Filip Słodki, Kacper Korzycki Zmiennicy: Michał Budek, Gabryś Pieczątka.

Początek spotkania, należał do Orląt, niestety nie potrafiliśmy udokumentować naszej przewagi, zdobyciem bramki. Dobre okazje miał Mikołaj Marud, Filip Słodki, Kacper Korzycki. Bardzo dobrze w środka pola spisywali się Marcin Marud i Kamil Słodki, którzy zdominowali grę w tej strefie boiska. Kamil oddał również trzy groźne strzały, które były wybijane przez bramkarza Pogoni. W 12’ goście wykorzystują nieporozumienie pomiędzy naszymi piłkarzami i obejmują prowadzenia. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 32’. Filip Słodki zagrywa piłkę z rzutu rożnego, wprost na głowę wbiegającego Jakuba Wośka. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania Pogoń Godzianów, zmieniła ustawienie taktyczne, i zaczęła grać wyłącznie długą piłką. Przyniosło to zamierzony efekt, goście szybko zdobywają 3 bramki. W 69’ Kamil Słodki ustala wynik spotkania, pewnie wykonując rzut karny. Mieliśmy jeszcze szanse na bramkę kontaktową, ale piłka po uderzeniu Mikołaja Marud trafiła w słupek.

Pierwsza połowa dobra w wykonaniu Orląt, graliśmy piłką, pojawiły się okazje bramkowe, ale zabrakło nam trochę szczęścia przy ich wykończeniu. W drugiej połowie zabrakło konsekwencji w grze defensywnej, co było głównym powodem utraty tak dużej liczby bramek. Walka o utrzymanie w I lidze Skierniewickiej Klasy Trampkarzy trwa. Najbliższa okazja do zdobycia punktów już w niedzielę na boisku w Regnowie o godzinie 9:30. Przeciwnikiem Orląt będzie GLKS Bedlno, który w pierwszym meczu wysoko pokonało nasz zespół. Należy pamiętać, że wówczas do Bedlna pojechało zaledwie 10 zawodników. Mecz w niedzielę może być zupełnie inny.

Related Articles
Pogoń Godzianów postraszyła Orlęta!

Podbudowani wygranym meczem z Juvenią Wysokienice, do Godzianowa jechaliśmy pewni siebie. Nie wiedzieliśmy jak Pogoń Godzianów gra i na co stać beniaminka Skierniewickiej Klasy Okręgowej. Orlęta...

Orlęta deklasują Pogoń Godzianów!

Po raz kolejny Orlęta urządziły sobie w Cielądzu ostre strzelanie, tym razem wysokiej porażki doznał zespół Pogoni Godzianów. Wynik 11:1 robi wrażenie, choć mógł być jeszcze bardziej okazały.

Niezasłużona porażka w Godzianowie!

Z Pogonią Godzianów mieliśmy okazję zagrać w Pucharze Polski, wówczas w końcówce spotkania zdobyliśmy trzy bramki i mogliśmy cieszyć się z awansu. Tym razem miało być inaczej szczególnie że tydzień...

2018.05.26 Orlęta Cielądz 11:1 Pogoń Godzianów

Zadjęcia z meczu Orlęta Cielądz vs Pogoń Godzianów, rozegranego 26 maja 2018 roku. Orlęta rozbiły wręcz przeciwników, wygrywając aż 11:1. Wynik mógł być bardziej okazały, ale w drugiej połowie...

Aktualna Tabela

1. Orzeł Nieborów 25 58
2. GLKS Wołucza 24 50
3. Olimpia Chąśno 25 50
4. Jutrzenka Drzewce 25 48
5. Olimpia Jeżów 25 45
6. Orlęta Cielądz 24 40
7. Juvenia Wysokienice 25 38
8. Macovia Maków 25 37
9. Pogoń Bełchów 25 33
10. Pogoń Godzianów 25 33
11. Olympic Słupia 25 30
12. Zryw Wygoda 25 27
13. Victoria Bielawy 25 25
14. Widok Skierniewice 25 23
15. Vagat Domaniewice 25 21
16. Miedniewiczanka Miedniewice 25 17