• 10.05.2017 Orlęta Cielądz 5:1 Widok Skierniewice

  Orlęta pną się do góry!

  Rozgrywki weszły już w decydującą fazę, każdy mecz to walka nie o trzy ale o sześć punktów. Nie inaczej było w meczu z Widokiem Skierniewice.

   

 • Orlęta Cieląz 1:0 Widok Skierniewice 23.08.2015

  Wygrana z Widokiem

  W niedzielę 23 sierpnia 2015 roku Orlęta rozpoczęły zmagania w Skierniewickiej Klasie Okręgowej. Już w pierwszej kolejce los przydzielił nam spadkowicza z IV Ligi Widok Skierniewice. Oczywistym było, że spotkanie to nie będzie łatwe a zwycięstwo może przynieść jedna bramka. W obydwu podstawowych jedenastkach wystąpiło łącznie 13 zawodników w wieku juniorskim. Zarówno Orlęta jak i Widok są liderami Skierniewickiej Klasy Okręgowej pod względem młodzieży w drużnie seniorskiej.

   

 • Widok Skierniewice 1:1 Orlęta Cielądz 01.05.2010

  HIT na remis!

  W najciekawszym spotkaniu 18 kolejki Skierniewickiej Klasy Okręgowej. Naszym Orlętom przyszło się zmierzyć z  trzecią drużyną ligi Widokiem Skierniewice. Mecz odbył się na boisku w Skierniewicach. Warto wspomnieć, że dziś po raz pierwszy na tym poziomie rozgrywek. Przeprowadzono relację live z tego meczu.  Szczegóły spotkania można obejrzeć po zalogowaniu się na stronę Orląt.

   

 • Orlęta Cielądz 3:1 Widok Skierniewice 13.09.2009

  Niepokonani!

  Chyba nawet  najwięksi optymiści przed sezonem nie dawali Orlętom szans na pierwsze miejsce w Skierniewickiej Klasie Okręgowej. Wysokie zwycięstwo nad Widokiem i wcześniejsza wygrana z Sorento świadczą o klasie naszej drużyny, oraz o tym, że poprzednie zwycięstwa niebyły przypadkowe.

   

Sponsor strategiczny

 

Partnerzy Wspierający